Hakkımızda

Kategori: Menü
Yayınlanma: 25 Ağustos 2011
Yazdır

Kurulmasının üzerinden tam 6 yıl geçti.Bırakın yerel haber sitesini bir çok işletmecinin hayalidir bu süre.Siteyi kuran ekip site kurulurken lise öğrencisiydi şimdi ise çok farklı yerlerde.Belki de bundan yavaşladı haber girilmesi.

Bir kaç tıklamaya sevinilen bir yerden günde binlerce tıklama alan yerelden farklı bir site haline geldi.Kimi zaman kendi ödevlerimiz şimdi yüzbinler tıklandı.Küçük bir ihtiyaçtı ilçemiz için ama bizim için büyük bir adımdı.Müthiş yerlere gelmedik,çok da tanınmadım ama bir çok siyasi parti,stk tarafından davet edildik.Afilli plaketlere sahip olduk.Küçüktü belki hala küçük fakat kalan koca bir samimiyet oldu.Bundan sonra devam eder mi bilmem.Belki başka projelere belki devam eder ne diyelim hayırlısı...

Bu arada afilli bir hakkımızda yazısı istiyorsanız o da var.Tam 6 yıl önceki gibi....

www.ajansesenler .com haberin yeni adresi sloganıyla kurulmuş olup temel amacı esenlerde bağımsız haber ve kaliteyi birleştirerek gerçek anlamda esenlere değer bir haber sitesi oluşturmaktır.

Güçlü kadrosu ile bunu yapacağını şimdiden belli eden ajans esenler.com ekibi yeni yayın dönemine en iyi şekilde girmeye hazırdır.

Ajans Esenler haber kaidesi olan her haberi yayınlamayı tahüttüt eder ve hiçbir kurum ve kuruluş için bir ayrım yapmaz.

Ajans Esenler.com'a  maille ulaşmak için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  

Facebook: http://www.facebook.com/ajansesenler

reklam 2019