Gelinlik ve Aksesuar Seçimleri

Kategori: Kültür Sanat Haberleri
Yayınlanma: 29 Ocak 2016
Yazdır

Düğün hazırlıklarının başlaması ile heyecan için de keyifli bir yorgunluğa da yelken açarsınız. Bu keyifli yorgunlukta birçok kararı birebir almanız elbette bir sorumluluk yüklerken ayrıca stres yaşamanıza da sebep olur. Fakat bu koşturmacanın içinde en keyifli olanı elbette ki gelinlik ve gelin aksesuarları ile ilgili seçimdir. Gelinliğe uygun olarak seçilen tüm aksesuarlar o günde sizi bir peri kızı ya da bir prenses yaratmak için hazırlanır.

Gelinlik ve Aksesuar Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Kendinizi bir prenses ya da bir peri kızı gibi hissedeceğiniz gelinliğin içinde muhteşem heyecana koşarken gerekli olan gelin aksesuarları seçiminde de gelinliği ön planda tutarak hazırlık yapmanız gerekir. Beğenmiş olduğunuz gelinliğin renk tonuna uyumlu olacak olan ayakkabı, kolye, yüzük ve küpe gibi aksesuarlar o gece size tam anlamı ile büyü katacak detayladır.

Gelinliğinizde taşlara yer vermediyseniz bu boşluğu takılarınız ile tamamlayabilirsiniz. Ayrıca gelin ayakkabısını dantel modelli seçerek günümüzün modasını yakalamanız da mümkün. Gelin ayakkabınızı böylelik ile daha sonrada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer gelinliğinizde taş detayları var ise daha sade takıları seçmeniz ideal olur. Ayrıca sadelikten yana iseniz inci küpe ve inci kolye ile oldukça şık ve farklı bir hava yaratmanız da mümkün.

Düğün organizasyonunuzda her daim sizin yanınızda olup farklı tasarımları sizlere sunarak yeni fikirlere yelken açmanızı sağlayan Düğün Mevsimi size aksesuar seçimlerinde de http://dugunmevsimi.com/gelin-ayakkabisi-ve-aksesuarlari adresinde destek oluyor.

 

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno