ALYANS SEÇİMİ

Kategori: Kültür Sanat Haberleri
Yayınlanma: 18 Şubat 2016
Yazdır

Alyans tercihlerinin neye göre yapılması gerekir ya da hangi detaylara dikkat edilmesi gerekir? Tüm bu konular ile alakalı olarak bilgilerin elde edilmesi ideal olacaktır. Düğün ve evlilik hazırlıklarının en dikkat çekici aşaması kesinlikle alyans tercihidir. Yüzük seçimlerinde ilk adım olarak hangi renk tonunda model istediğinize karar vermeniz gerekir. Geleneksel renk tonu olarak bilinen sarı altın, halen daha gözde seçeneklerden biridir. Ancak rose ve beyaz altın yüzük modellerinde taşın rengini gösterdiklerinden dolayı zevke göre seçim yapılabilir.


Ayrıca özel ve ayrıcalıklı bir tasarım yaptırmak istiyorsanız eğer, bunun için de yaklaşık 4-6 hafta kadar bir süreye ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca yüzük modellerinin yer aldığı web adresinde özel bir şekilde tasarlanmış çeşitli programlar da mevcuttur. Bu programlar sayesinde doğru yüzük ölçünüzü elde edebilirsiniz. Alyansınızın tam olarak istediğiniz gibi olması için kesinlikle bu detayı doğru bir şekilde bilmeniz gerekecektir. Aksi halde sonuç beklentinizin altında olacaktır.

Bir diğer konu ise, nikah yüzüğünün sıra taş ya da tektaş yüzükle uyumlu durmasıdır. Ayrıca materyal ve şekillerdeki iki yüzüğün bir arada kullanılması hoş bir görüntü sağlamayacaktır. Üstelik diğer tüm takılarınızın seçimini yaparken de yüzüğünüzle başarılı bir uyum sağlayıp sağlamadığına dikkat etmeniz gerekir. http://dugunmevsimi.com/alyans-ve-taki internet sayfası içerisinde yer alan  tüm ipuçlarını değerlendirerek sizler de kendi zevkinize, tarzınıza ve seçimlerinize göre bir yüzük elde edebilirsiniz.

 

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno