DAMATLIK MODELLERİ VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Kategori: Kültür Sanat Haberleri
Yayınlanma: 18 Şubat 2016
Yazdır

DAMATLIK MODELLERİ VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Erkekler için giyim önerileri konusunda dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar söz konusudur. Bu ayrıntılardan biri de ten rengi uyumudur. Yani basit ve sıradan bir tişört dahi koyu tenli ve açık tenli erkeklerde farklı gözükecektir. Tişört yerine bir de damatlık söz konusu olduğunda çok daha özen gösterilmesi gerekecektir. Damatlık modelleri incelenirken renk uyumuna, nasıl gözüktüğüne ve yakışıp yakışmadığına bakılması gerekir. Sizler de bu tür konulara dikkat ederek doğru bir seçim yapabilirsiniz.


Herkesin de bildiği üzere erkekler, koyu ve açık tenli erkekler olmak üzere iki gruba ayrılır. Pek çok insan fark etmese bile sahip olunan ten rengine uyumlu aksesuarların ve kumaşların tercih edilmesi gerekir. Her şeyin ayrıntılarda gizli olduğu da net bir şekilde söylenebilir. Damatlık modellerine bakılırken de bu tür ayrıntılara önem verilmesi gerekir. Bu sayede çok daha doğru bir tercih yapılabilir. Açık tenli erkeklerde yani beyaz tenli, uzun boylu ve zayıf erkekler, ne çok koyu renkleri ne de çok açık renkleri tercih etmemelidir.

Genel itibariyle ara renkler daha ideal olacaktır. Yani lacivert, koyu gri, füme, dumanlı yeşil, açık toprak tonları ya da mavi gibi tonlar tercih edilebilir. Damatlık seçerken de çok net desenleri tercih etmemeleri gerekir. Bu konuda tercih edebileceğiniz seçenekleri http://www.wessi.com/damatlik web adresimizden görebilir ve inceleyebilirsiniz.

 

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.

Bu Yorum Hakkında Konuşanlar

Powered by Komento
hd porno