EN UYGUN ARALIKLARDA İPHONE 4S FİYATI

Kategori: Kültür Sanat Haberleri
Yayınlanma: 18 Şubat 2016
Yazdır

Piyasadaki en popüler marka tartışılmaz bir şekilde Apple olmaktadır. Hatırı sayılır oranlarda bir kitleyi arkasından sürükleyen marka modelleri içerisinde İphone 4S orta düzey özellikleri ve fiyatı ile tercih edilen bir seçenektir. Bu alanda İphone 4S fiyatı özellikleri baz alındığında oldukça uygun aralıklarda yer almaktadır. İlk bakışta tasarımı ile dikkatleri çeken bir cihaz olan İphone 4S, ekran tasarımında grafik özellikler bakımından oyun severlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.


Kamera özelliklerine bakıldığında 8 mp kamerasının oldukça kaliteli kareler yakaladığı görülmektedir. 16 GB hafızası ile donma sorunlarına izin vermeyen cihaz, İos işletim sistemi faktörü ile de çektiğiniz fotoğrafları anında farklı platformlarda paylaşabileceksiniz. Ekran olarak kompakt özelliklere sahip cihaz, 3,5 inç ekranı ile kullanım kolaylığı da sunmaktadır. GPS ve Wifi alanında kendi işletim sistemini kullanması açısından da oldukça hızlı bir sisteme sahip olmakta ve İphone 4s fiyatı bu özelliklere bakıldığında oldukça uygun aralıklarda yer almaktadır.

Çift çekirdekli özelliğe sahip olan İphone 4s için en iyi ve ucuz fiyat araştırmaları için http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/apple-iphone/4s-16gb-p53409350/ adresi üzerinden pratik bir şekilde araştırmalar yapabilirsiniz. Bilio sitesinde yaptığınız araştırmalarda aynı ekran üzerinde cihazın satışını yapan mağazalar ve sundukları fiyat aralıkları bulunmaktadır. Ayrıca ödeme koşullarını inceleyerek te en uygun bir şekilde istediğiniz cihazı satın alabilirsiniz.

 

 

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno