Düğün Sonrası Etkinlikler

Kategori: Kültür Sanat Haberleri
Yayınlanma: 27 Şubat 2016
Yazdır

Düğün telaşı ve düğün töreni sona erdikten sonra, gelin ve damadın yorgunluklarını atmak ve birbirlerini daha iyi tanımaları için baş başa tatil yapmaları gerekir. Balayı olarak bilinen bu etkinlik, önceden planlandığı gibi düğünden sonra da planlanabilir.

Artık günümüzde, düğün sonrası etkinlikler, nişan töreninden önce planlanıyor. Uzun süre birliktelik yaşayan bazı çiftler, birliktelikleri sırasında ve henüz nişanlanmamışken, balayı planlarını yapabiliyorlar.

Düğün sonrası etkinlikler için birçok alternatif bulunuyor. Bazı çiftler, yurtiçi ve yurtdışı turlarını tercih ederlerken, bazı çiftlerde yalnızca bir mekânda, etkinliklerini tamamlıyorlar.


Balayı Organizasyonları

Eskiden, düğün sonrası etkinliklerin organizasyonu, damada düşerdi. Artık günümüzde, tur operatörleri, turizm seçenekleri arasına, balayı turlarını da ekliyorlar. Anlaşmalı olunan birçok otelden önceden yer ayırtabiliyor. Bunun yanı sıra, önceden hazırlanan tur planlarından bir tanesini seçmek, damat ve gelin için daha kolay oluyor.

Bir dönem yalnızca yurtiçi turları gündemdeyken, uçak bileti fiyatlarının düşmesi ile birlikte, yurtdışı turları da düzenlenmeye başlandı. Günümüzde en çok yurtdışı turları, yeni evli çiftler tarafından tercih ediliyor.

Bütün bu hizmetler, uçak bileti de dahil olmak üzere, yeni evli çiftlere sunuluyor. Böylelikle, yeni evli çiftler tatil yapmak için gidecekleri yerlere daha kolay karar veriyorlar. Yurtiçinde ve yurtdışında balayı turları yapılabilecek çok güzel yerler bulunuyor.

Balayı turları hakkında ayrıntılı bilgi almak için; http://dugunmevsimi.com/balayi adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno