Hakiki Deri Nasıl Anlaşılır

Kategori: Kültür Sanat Haberleri
Yayınlanma: 12 Mart 2016
Yazdır

Deri kıyafetler hem kadınların hem de erkeklerin tercih ettiği kıyafetlerden birisi. Derinin modası hiç geçmez. Bu nedenle tercih edilen bir deri ceket yıllarca kullanılabilir. Böyle bir avantaja sahip olan derinin bakımı, seçimi ve kullanımı hakkında da bilgi sahibi olmak gerekir.


Hakiki Deri Nedir?

Hakiki deri olarak bilinen ve modanın vazgeçilmezi olan gerçek deri ürünler büyük ve küçük baş hayvanların derisinden elde edilir. Gerçek deri ceket aslında büyük ve küçük baş hayvan derisi ile elde edilmiştir.

Suni deri ile hakiki deriyi ayırt etmek son derece kolaydır. Suni deri plastik hammaddeden elde edilen bir deri türüdür. Suni derinin kendine has bir kokusu vardır. Hakiki derinin yapısı gözeneklidir. Bu gözenekler deri ceketin terlemeye engel omsını sağlar. Gözenekli yapıya sahip olan hakiki deri ürünler vücudun hava almasını sağlar. Hakiki deri ürünlerde deri fazla bir işlem görmez. Rengi doğaldır. Suni deri ile gerçek deriyi karıştırmak imkansızdır. Zaten adından da anlaşılacağı gibi suni deri, deri değildir suni olarak üretilmiştir.

Deri kıyafetin kaliteli deriden yapıldığını anlamak için görsel olarak ürünü incelemeniz gerekir. Deriye dokunarak da derinin kalitesini anlamak mümkündür. Deri ürünleri yakından incelediğinizde gözeneklerini, derinin inceliğini ve kalınlığını görmeniz mümkündür. Zaten deri ürünlerin kaliteli olması nedeniyle fiyatları da suni deriye göre daha yüksektir. Yeni sezon deri ceket modelleri için http://www.zemingiyim.com/kadin-deri-ceketleri sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno