ANDROİD ONE

Kategori: Kültür Sanat Haberleri
Yayınlanma: 30 Mart 2016
Yazdır

General Mobile ve Google markalarının mevcut güçlerini bir araya getirmesiyle meydana gelen ve ülkemiz genelinde Android güncellemelerini en hızlı ve çabuk şekilde alabilen akıllı telefon olarak tanımlanan General Mobile 4G cihazı, siz kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. General Mobile Discovery 4G Android One cihazının içerdiği özellikleri bilio.com web adresinden de öğrenmeniz mümkündür. Ayrıca her özelliği tüm ihtiyaçları karşılayabilecek seviyede olması sebebiyle talep göreceği söylenebilir.


Ayrıca söz konusu olan bu akıllı cihaz modeli, 5 inç boyutunda bir ekrana sahiptir. HD çözünürlüğü bulunan IPS LCD ekran özelliği ile tüm kullanıcılara sunulmaktadır. Ayrıca büyük bataryasına karşın 135 gr ağırlığı ile kendi düzeyinde mevcut olan çok sayıda akıllı cihazdan daha hafif yapıda olan General Mobile Android One cihazı, 9.3 mm değeri ile rakip modellerinden çok az daha kalın olacağı söylenebilir.

Tüm bunların yanı sıra General Mobile 4G ürün modeli, mevcut gücünü 64 bit desteğine sahip olan 1.2 GHz hızında çalışabilen 4 çekirdek Qualcomm Snapdragon 410 işlemcisi, Adreno 306 grafik işlemcisi ve 2 GB RAM değerinden almaktadır. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/general-mobile-discovery/general-mobile-4g-android-one-p205792412/ web adresi içerisinde yer alan tüm bilgileri değerlendirebilir, özellikleri öğrenebilir ve en uygun fiyata ürün modelini elde edebilirsiniz. Bunun için yalnızca bilio.com web adresinin fiyat karşılaştırma özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede piyasa genelinin en uygun oranına bu cihazı elde etmeniz mümkün olacaktır.

 

 

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno