Wessi Erkek Giyim Bayilik Fırsatını Kaçırmayın!

Kategori: Kültür Sanat Haberleri
Yayınlanma: 19 Nisan 2016
Yazdır

Modanın seyri ve beklentilerin değişmesi yeni yatırım fırsatlarının da önünü açıyor. Tekstil sanayinin genç ve dinamik ismi WSS Wessi erkek giyim bayilik için memnuniyetle talepleri değerlendirirken siz de bu imkanlardan yararlanabilirsiniz.


Wessi Bayiliği için Maliyetler Nedir?

WSS erkek giyim bayilik için ekstra bir giriş bedeli, ciro primi, reklam katılım ücreti alınmıyor. Mağaza ürün görsel rafları, orijinal konsept dekorasyonu, mağaza tabelası, mağaza bilgisayar yazılımı (Nebim V3), kamera sistemi, ışıklandırma ve elektrik tertibatı, vitrin malzemeleri (manken ve aksesuarlar) dekorasyon bedeli olan (1 m² için) 200$ + 400$ ürün tedarik tutarı dışında her hangi bir bedel yok! İlave olarak bölge koruması, pazarlama, reklam ve finansal destekler de veriyor.

Wessi Erkek Giyim Bayii Olmak için Ne Yapmalıyım?

Dünyanın pek çok ülkesine ihracatı olan Wessi erkek giyim markasının 2000 ayrı noktada seçkin bayii ağı bulunuyor. Uygun ve işlek bir lokasyonda ya da AVM içerisinde, en az 60 m² alanı olan bir mağaza temin etmeniz yeterli oluyor. Markaya http://www.wessi.com adresinden başvurunuz akabinde gerekli incelemeler ve prosedürler tamamlanıyor.

 

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno