En Yeni Modellerde Huawei Mate 7 Özellikleri

Kategori: Kültür Sanat Haberleri
Yayınlanma: 19 Nisan 2016
Yazdır

Teknolojiyi yakından takip edenler için geliştirilmiş özel tasarım. Huawei mate 7 Özellikleri geliştirilmiş. 6 inç büyüklüğünde ekranı olması oldukça kullanışlı. Ekranı ile büyük dikkat çekiyor. 13 mega piksel arka kamerası ile son derece net çekimler. Parmak izi okuma özelliği bulunması ise güvenliğiniz için önemli.


Huawei Mate 7 Özelliklerinde Geliştirilmiş Teknoloji

İnce kenarının yanı sıra oldukça rahat kullanım için tasarlanmış büyük ekran özelliği. Huawei mate 7 sanal tuşlar kullanması belki sizleri biraz yorabilir. Oyun ve uygulamalarda sanal tuşlar kullanılmıyor. Geliştirilen teknik özellikleri barındırması ise kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı.

Huawei Mate 7 Özel Kampanyaları

Genişletilebilir hafıza gücü. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/huawei-ascend/mate-7-16gb-p204087314 fiyatı oldukça avantajlı. Büyük ekran sevenlerin seçeceği bir model. Oyun oynarken ya da video izlerken oldukça rahat olacaksınız. Kaliteyi sevenler için uygun kampanyalar eşliğinde piyasada şimdiden yerini aldı. Tek elle kullanım özelliği ise işlerinizi daha hızlı yapmanızı sağlar. Fotoğraf ve video çekim gücü geliştirilmiş. Gece çekim gücü ise son derece mükemmel.

 

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno