Bütçenize en uygun uçak bileti hepfly.com’da

Kategori: Kültür Sanat Haberleri
Yayınlanma: 26 May 2016
Yazdır

3. yaşına girerken global pazardan da pay almak isteyen Ucakbileti.com hem alt yapısını hem de markasını yenileyerek hepfly.com olarak yoluna devam etmeye karar verdi. Hepfly'ın web sitesi ve mobil uygulamaları ile yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinizi tek bir ekranda karşılaştırılıp satın alınabiliyorsunuz.

 

Ucuz uçak bileti sorgularken tek tek havayollarını kontrol ederek zaman ve enerji harcamak, gidiş dönüş biletleriniz için tek bir havayoluna mahkum olmak zorunda değilsiniz. Uçak bileti almaya karar verdiğinizde, uçak bileti alternatiflerini hızlıca karşılaştırabilmek ve içlerinden en uygun olanı seçebilmek için Türkiye’nin en hızlı uçak bileti arama sitesi olan hepfly.com’u ziyaret edebilir, saniyeler içinde uçak bileti satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Farklı havayolu firmalarının uçak bileti seçeneklerini karşılaştırmalı olarak sunan online uçak bileti sorgulanan hep fly sitesinde istediğiniz kriterlere göre uçuş bilgilerine ulaşabilir ve saniyeler içinde uçak bileti satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Hepfly.com'un iOS ve Android mobil uygulaması uçak bileti satın almayı çok kolay hale getiriyor. Hepfly web sitesi ve mobil uygulamaları sayesinde yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerini anında sorgulayıp, farklı hava yolu firmalarının sunduğu uçak biletlerini tek bir ekranda görebilmeniz mümkün.

Online uçak bileti almak isteyenlerin seyahat tercihlerine göre seçim yapabildikleri hepfly.com ile gidiş ve dönüş uçak biletlerini farklı hava yolu şirketlerinden en ekonomik fiyatla satın alabiliyorsunuz. Seçiminizi aktarmalı veya direkt tercih edebilir, ekonomik biletleri, iptal edilebilir uçuşları gibi farklı özellikte biletleri kalkış-varış saatlerine, hava yolu ve havalimanına göre seçebilirsiniz.

Hepfly’ın mobil uygulaması bilgilerinizi saklama konusunda güvenli bir alt yapıya sahiptir. Hepfly.com üzerinden yapılan tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası uygulanmaktadır. Böylelikle kredi kartınıza bağlı cep telefonunuza gelen şifre ile ödeme onayı vermediğiniz takdirde hiçbir işlem yapılamaz. Bu özellik sayesinde internet üzerinden kredi kartınızla ödeme yaparken endişe etmeden, uçak biletinizi iç huzuru ile satın alabiliyorsunuz.

Hepfly.com web sitesinden ve mobil uygulamalarından Pegasus, AtlasGlobal, Onur Air, Bora Jet, THY, Sunexpress, Anadolu Jet başta olmak üzere tüm havayolu firmalarının uçak biletlerini ek bir ücret ödemeden satın alabilir, seyahatlerinizi keyifle gerçekleştirebilirsiniz.

 

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno