Logbt.com Yeni Girişimcilere Uygun Fiyatlı SEO Hizmeti Verecek

Kategori: Kültür Sanat Haberleri
Yayınlanma: 22 Temmuz 2016
Yazdır

Logbt.com Yeni Girişimcilere Uygun Fiyatlı SEO Hizmeti Verecek

LOG Bilgi Teknolojileri A.Ş. profesyonel SEO çalışmalarını paket hizmetler haline getirerek yeni girişimcilere uygun fiyatlarla sunmaya başladı. Dijital pazarlama konusunda 18 yıllık birikime sahip şirket SEO danışmanlığı, Dijital PR, Sosyal Medya yönetimi, e-posta ile pazarlama gibi farklı hizmetler sunuyor.

 

LOG Bilgi Teknolojileri A.Ş. yönetici ortağı Murat Buyurgan SEO çalışmalarının dikkatli ve uzman ekipler tarafından yapılması gerektiğine, yanlış atılacak adımların geri dönüşü zor zararlar verdiğine dikkat çekiyor.

 

Özellikle link inşaası konusunda yapılan yanlışların web sitesi sahiplerini sıkıntıya soktuğunu söyleyen Murat Buyurgan şunları söylüyor;

 

"İçerik kalitesi düşük sitelerin Google'da üst sırada çıkmasını engellemek için üretilen PANDA, düşük kaliteli websitelerinden link alan sitelerin cezalandırıldığı PENGUIN, yerel arama sonuçlarının geliştirildiği PIGEON, mobil cihazlarda gösterilen sonuçların değişmesi gibi son 13 yılda 35 farklı değişim yapan Google, web siteniz için SEO çalışmalarınızı sürekli ve dikkatli bir şekilde yapmanız gerektiğini söylüyor. İnternetten potansiyel müşterilerine ulaşan şirketlerin SEO çalışmalarını ihmal etmemesi gerekiyor. Bu çalışmaları profesyonelce yapan dijital ajanslar olduğu gibi yanlış yöntemlerle müşterilerine fayda yerine zarar veren SEO ajansları ve danışmanları da bulunuyor. Logbt.com olarak amacımız profesyonel SEO hizmetlerini yeni girişimcilere makul bütçelerle sunarak başta Kobiler, startuplar ve küçük e-ticaret girişimcilerini SEO çalışmalarıyla tanıştırabilmek ve satışlarını artırmak."

 

Arama Motoru Optimizasyonu danışmanlık hizmeti almak isteyen şirketler site içi ve site dışı olmak üzere iki temel hizmete ihtiyaç duyuyor. Bu çalışmaların uzman kişilerden tarafından yapılması başarı oranını artırıyor.

 

Çalışacağınız SEO ajansını veya danışmanını seçerken dikkatli olmanız gerekiyor. SEO çalışmalarında özellikle site dışı diye adlandırılan link inşaası çalışmalarında yapılacak hatalar web sitenizin Google'da spam olarak algılanmasına sebebiyet verebiliyor. Bu durumda web sitenizin sayfaları Google'da görüntülenmemeye başlıyor. Bu sorunu düzeltmek uzun bir zaman alıyor ve bu dönemde web sitenize Google organik aralamalarından gelen ziyaretçi sayısı yok denecek kadara aza düşüyor.

 

Web siteniz iççin ihtiyaç duyduğunuz SEO çalışmaları hakkında bilgi almak için LOG Bilgi Teknolojileri Web Sitesini logbt.com adresini ziyaret edebilir, bütçenize en uygun SEO Hizmet paketini satın alabilirsinz.

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno