Ünlü Futbolcu Bayıldı,Hastaneye Kaldırıldı

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 15 Aralık 2014
Yazdır

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu Caner Erkin, Ortaköy'de gittiği bir restorantta bayıldı. Tecrübeli futbolcu hastaneye kaldırıldı.


SALİH UÇAN DA YANINDAYDI

Maraton'un haberine göre; Caner Erkin'in yanında, Fenerbahçe'nin Roma'ya kiralık olarak gönderdiği Salih Uçan'ın da olduğu öğrenilirken, yetenekli futbolcunun Liv Hospital hastanesine kaldırıldığı bildirildi.

Yıldız futbolcunun durumu ile ilgili kulüpten açıklama bekleniyor.

Alıntıdır

 
Yorum (0) Hitler: 1061

Almanya Gol Kraliçesi Esenler'e Geldi!

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 26 Aralık 2013
Yazdır

Haber Merkezi:

Milli Takım Kaptanı ve Almanya Gol Kraliçesi Bilgin Defterli, geleceğin yıldızlarına destek vermek için Esenler’e geldi.

Milli Takım Kaptanı ve Almanya Gol Kraliçesi Bilgin Defterli'den geleceğin yıldızlarına destek. Bilgin Defterli, ayrıca Almanya'da lig arası olması sebebiyle tatil için ailesinin yanına geldi.

Almanya'nın Köln takımında oynayan Bilgin Defterli; Esenler Beşiktaş ve Bağcılar Galatasaray Futbol Okulları arasındaki dostluk maçını izledi ve geleceğin yıldız adayı futbolcularla sohbet edip, imza dağıttı.

Milli kaptan futbolda başarı için altyapının şart olduğunu belirterek şunları söyledi: "Aile dostlarım olan Fatma Gültekin hoca ile Beşiktaş Futbol Okulu sorumlusu Ayten Ertaş'ın takımlarının maç yapacağını duydum, ziyaret ettim. Onların takımlarının dostluk maçları var. Gerçekten de ülkemizin güzide kulüpleri Galatasaray ile Beşiktaş takımlarının altyapılarını oluşturan 50 kadar yetenekli futbolcu kardeşlerimi izlemek çok hoştu. Bana büyük ilgi gösterdiler. Kendilerine futbolcu olmak istiyorlarsa derslerinin iyi olmasının , disiplinli çalışmalarını, sağlıklı besinler tüketmeleri gerektiğini anlattım. Maçlarını izledim, çok güzel ortamdı tek bir sorun çıkmadığı gibi tüm futbolcular sarmaşdolaştı. Keşke A takımdaki abileri de tribündeki taraftarlar da böyle olsa."

 
Yorum (0) Hitler: 1840

Esenler Tokat Spor Bozguna Uğradı!

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 15 Kasım 2013
Yazdır

Ajans Esenler /Haber Merkezi

İstanbul 1.Amatör Lig 5.Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Güneşlispor, sezon başındaki kadrosunu tamamen yitiren Esenler Tokatspor karşısında sonuca kolay gitti 7-0.

Esenler Belediyesi (Kemer) Stadında oynanan ve Eyüp Ballı, Harun Baki, Serkan Aydın Hakem tirosunun görev aldığı maçta Bağcılar temsilcisi sarı-kırmızılılar Harun Dörtkulak (3), Mehmet Dağ, İbrahim Kavak (2) ve Mustafa Dönmez’den geldi.

Sezona şampiyonluk parolası ile başlayan ancak ilerleyen haftalarda teknik adam değişikliğine giden ve takımı Ümit Yılmaz ile Süleyman Çelik’e teslim eden Esenler temsilcisi İstanbul Tokatspor’un kadrosunun tamamen değiştiği ve bordo-beyazlı ekibin yeniden yapılanmaya gittiği görüldü. Maçın sonucu 7-0 oldu.

 
Yorum (0) Hitler: 1809

AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KAPANMANIN EŞİĞİNDE!‏

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 30 Eylül 2014
Yazdır

AMATÖR SPOR KULÜPLERİNİN SORUNLARI TBMM’DE

CHP’Lİ YÜKSEL: “AKP İKTİDARI, GENÇLERE MAHALLESİNDE SAĞLIKLI GELİŞİM İMKANI SUNAN AMATÖR SPOR KULÜPLERİMİZİ GÖRMEZDEN GELİYOR”


(30.09.2014)- İzmir Milletvekili ve CHP Parti Meclisi Üyesi Alaattin Yüksel, Amatör Spor Kulüplerinin sorunlarını TBMM gündemine taşıdı. Yüksel, gençleri tehdit eden uyuşturucu sorunuyla mücadele için hükümetin Amatör Spor kulüplerine destek vermesi gerektiğini söyledi.
AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KADERİNE TERKEDİLDİ
“AKP Hükümeti, 12 yıldır icraatlarını Cumhuriyetin temel değerlerini erozyona uğratarak “dindar ve kindar” bir nesil yetiştirmek üzerine yoğunlaştırıyor.” Diyen CHP İzmir Milletvekili Yüksel, “Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları, eğitim sistemini 4+4+4’le bozdu. Okullar İmam Hatiplere çevrildi. Ancak dindar nesil yetiştireceğim derken, bu iktidarda uyuşturucu belası toplumumuzu ve gençlerimizi tehdit ediyor. Çocuklarımızı, gençlerimizi kaybediyoruz. AKP İktidarında Çocuklarımızın, Gençlerimizin mahalle aralarında oyun oynadığı spor yaptığı alanlar bir bir rant alanlarına dönüştürülerek oralarda AVM’ler, Rezidanslar yükseldi. Amatör Spor kulüpleri kaderine terkedildi” dedi.
AMATÖR KULÜPLER KAPANMANIN EŞİĞİNDE
CHP’li Yüksel, gençlerin başta uyuşturucu olmak üzere kötü alışkanlıklardan uzak durmasında Amatör spor kulüplerinin hayati önemde olduğunu belirterek, “Amatör Spor kulüplerimiz büyük maddi sıkıntılarla ayakta durma mücadelesi veriyor. Bir çoğu kapanma aşamasına geldi. Tesis ihtiyacı, ulaşım, lisans giderleri karşılanamıyor. Kulüplerimiz, esnafın, belediyelerimizin destekleriyle yaşamaya çalışıyor. Hükümet herhalde çok yoğun olduğundan, amatör spor kulüplerimize zaman ayıramıyor! AKP iktidarı, gençlere mahallesinde kötü alışkanlıklardan uzak, sağlıklı gelişim imkânı sunan bu kulüplerimizi görmezden geliyor.” dedi.
AMATÖR SPOR KULÜPLERİNİN SORUNLARI TBMM’DE
Öte yandan, CHP İzmir Milletvekili Yüksel, Amatör Spor Kulüplerinin içinde bulunduğu ekonomik ve altyapı sorunlarını TBMM gündemine taşıdı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç tarafından yazılı olarak yanıtlanması istemiyle Soru Önergesi veren Yüksel, önergesinde şu sorulara yer verdi:
1- Halihazırda ülkemizdeki amatör ve profesyonel spor kulüplerinin sayısı nedir? Kaç tane engelli spor kulübümüz vardır?
2- Bakanlığınız, spor kulüplerine maddi anlamda ne tür katkılarda bulunmaktadır?
3- 2003 yılından bugüne ekonomik yetersizlikleri nedeniyle kapanan spor kulüplerinin sayısı nedir?
4- Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okulların spor salonlarının kiralama yöntemiyle kullanılması gibi, spor kulüpleri salon yetersizliğinden dolayı diğer bakanlıklara bağlı kurum ve kuruluşların salonlarını da kullanmaktadırlar. Bu bağlamda diğer Bakanlıklara ait spor salonlarını kullanan spor kulüplerinin sayısına ilişkin elinizde herhangi bir veri var mıdır? Var ise hangi spor kulüpleri, hangi bakanlıkların salonlarını kullanmaktadırlar?
5- Sporun alt yapısını güçlendirmek üzere spor salonlarının sayısının artırılması ve kulüplere verilen desteğin artırılması düşünülmekte midir?

 
Yorum (0) Hitler: 1189

Esenler Şampiyonluğa Çok Yakın!

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 17 Aralık 2013
Yazdır

İstanbul U17 Ligi 25.Grupta en yakın takipçisi Kocasinan Sitespor’un 5 puan önünde haftaya giren Esenlerspor, şampiyonluğa çok yaklaştı.

Gazi Mahallesispor’u deplasmanda 5-2 mağlup eden Esenlerspor şampiyonluğa çok yaklaştı.

Gazi Mahallesi Stadında oynanan ve İlker Kara, Çağdaş Uğur Adaş, İbrahim Yılmaz hakem triosunun yönettiği maçta Şerif Gamsız ile Hilmi Dereli’nin talebeleri farklı galibiyeti Resul Baş, Abdülkadir Türk, Mustafa Alturan, Furkan Baştaban ve Hasan Çebi’nin golleri ile alırken, Ayhan Kaya’nın çalıştırdığı Gazi Mahallesispor’un golleri Ali Özcan ve Tolga Keskin’den geldi.

HABER: UĞUR YAZOĞLU

 
Yorum (0) Hitler: 2148

Tarihi Fenerbahçe Başkan seçimde ilk sonuçlar

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 03 Kasım 2013
Yazdır

Aziz Yıldırım bir kez daha Fenerbahçe Başkanlığı'na seçilmek üzere! Fenerbahçe'nin Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu'nda oy sayma işlemi sona yaklaştı. Aziz Yıldırım, rakibi Mehmet Ali Aydınlar'ın 3 katı oy almış durumda.

Fenerbahçe Kulübü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda başkan ve yönetim kurulu aday listeleri için oy verme işlemi sona erdi.

Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen genel kurul toplantısında sabah saat 10.00'da 23 sandıkta başlayan oy verme işlemi, 7 saatlik bir sürenin ardından saat 17.00'de tamamlandı.

Sandıklar açılırken, sayımın ardından da sonuçlar açıklanacak.

Resmi olmayan sonuçlara göre Aziz Yıldırım yeniden Başkan seçildi..

1. SANDIK-AZİZ YILDIRIM: 322

1. SANDIK-MEHMET ALİ AYDINLAR: 84

2. SANDIK-AZİZ YILDIRIM: 296

2. SANDIK- MEHMET ALİ AYDINLAR: 101

10. SANDIK: AZİZ YILDIRIM: 308

10. SANDIK: MMEHMET ALİ AYDINLAR: 101

13. SANDIK: AZİZ YILDIRIM:  310

13. SANDIK-MEHMET ALİ AYDINLAR:90

15. SANDIK: AZİZ YILDIRIM: 289

15. SANDIK-MEHMET ALİ AYDINLAR: 98

16. SANDIK: AZİZ YILDIRIM: 306

16. SANDIK-MEHMET ALİ AYDINLAR: 109

11. SANDIK-AZİZ YILDIRIM: 291

11. SANDIK-MEHMET ALİ AYDINLAR:120

20. SANDIK-AZİZ YILDIRIM: 318

20. SANDIK-MEHMET ALİ AYDINLAR: 109

22. SANDIK- MEHMET ALİ AYDINLAR: 113

23. SANDIK-AZİZ YILDIRIM: 108

23. SANDIK- MEHMET ALİ AYDINLAR: 45

TOPLAM:  AZİZ YILDIRIM: 4393  MEHMET ALİ AYDINLAR: 1514

AZİZ YILDIRIM'IN YÖNETİM KURULU ADAY LİSTESİ ŞU ŞEKİLDE:

Başkan: Aziz Yıldırım

 

Asil Üyeler: Abdullah Kiğılı, Mithat Yenigün, Mahmut Nedim Uslu, Nihat Özbağı, Ahmet Özokur, İlhan Yüksel Ekşioğlu, Ender Alkaya, Ahmet Tahir Perek, Ömer Temelli, İsfendiyar Zülfikari, Deniz Tolga Aytöre, Mehmet Şekip Mosturoğlu, Turhan Şahin, Erhan Türkoğlu

 

Yedek Üyeler: Ünal Uzun, Hakan Dinçay, Mehmet Selim Kosif, Mustafa Serdar Erkan, Yalçın Haker, Metin Doğan, Selim Sapan

 

 
Yorum (0) Hitler: 1380

Fenergücü’nden Bir Şampiyonluk Daha...

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 24 Haziran 2014
Yazdır

İstanbul U19/2 Ligi 9.Grubun lideri Fenergücüspor, Gazi Mahallesi Stadında grubun zayıf takımlarından İstanbul Sivasspor’un misafiri oldu. Fenergücü üstün oynadığı mücadeleyi 10-0 kazanarak bitime bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.


Son haftaya girilirken şampiyonluk maçına çıkan Fenergücü U19 takımı, Nurettin’in 5 gol atarak yıldızlaştığı ve tüm sporcuların muhteşem bir oyun ortaya koyarak farka gittiği maçı 10-0 kazanmasını bildi. Maç sonucunda Fenergücü takımı 2013-2014 sezonu U19/2 Liginde grup şampiyonu olarak ve namağlup bir üst lige çıkmaya hak kazandı.

Sarı Lacivertli Fenergücü takımı son iki maçında son dakikalarda yediği gollerle beraberlikler aldı ve şampiyonluk turunu bu maça erteledi. Fenergücü’lü futbolcuların maçın bitiş düdüğüyle büyük bir sevinç ve coşku yaşadılar.

Kulüp Başkanı Kenan Kasım Taştan “Şampiyonluk Fenergücü ailesine hayırlı olsun, bu sezon U14 yaş ve U15 grubundan sonra U19 yaş grubumuzdada şampiyonluk kazandı. Ayrıca U11 Liginide namağlup tamamladık. Bu sezonu başarılarla dolu geçti. Tüm teknik ekibi, takım antrenörümüz Halit Akbaş hocamızı, sporcularımızı, kulüp çalışanlarımızı kutluyor ve tebrik ediyorum” dedi.

Takım antrenörümüz Halit Akbaş ise şampiyon olduğumuz için çok mutlu olduğunu, emeklerimizin karşılığını aldığımızı, bu takımın gelecek yıllarda da başarılı olacağını şampiyonluğu Kulübümüze, sporcularımıza ve tüm  camiamıza hediye ettiğini söyledi. Tüm sporcularımız canı gönülden kutladığını sözlerine ekledi. Fenefgücü takımı perşembe günü ligin son maçında Ortaköyspor ile oynayacak ve sezonu tamamlayacak.

Yerel Futbol Sitesi

 

 
Yorum (0) Hitler: 1508

Esenler Öz Yavuzselim Rahat Kazandı!

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 10 Aralık 2013
Yazdır

İstanbul U17 Ligi 25.Grupta 6.sırada yer alan Esenler Özyavuzselimspor, 7′nci sıradaki Halkalıspor ile karşılaştı.

Maçı Esenler temsilcisi 3-0 kazandı.

Gazi Mahallesi Stadında oynanan ve Tanju Mollaoğlu, Çağdaş Uğur Adaş, İbrahim Yılmaz Hakem triosunun yönettiği maçta Esenler Özyavuzselimspor’un gollerini 55.dakikada Mehmet Ok, 69.dakikada Hakan Bakar ve 75.dakikada Furkan Garip kaydettiler.

HABER: UĞU YAZOĞLU

 
Yorum (0) Hitler: 1573

Şen Ailesinin Acı Günü

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 02 Kasım 2013
Yazdır

Esenler Spor’un eski futbolcularından kaptan Ramis Şen’in babası Hüseyin Şen Allah’ın rahmetine kavuştu.

Şen Ailesinin Acı Günü

Esenler Spor’un eski futbolcularından kaptan Ramis Şen’in babası Hüseyin Şen Allah’ın rahmetine kavuştu.

Uzun süredir yakalandığı amansız hastalıkla mücadele eden merhum Hüseyin Şen yaşam savaşını kaybetti.

Yavuzselim camii’nde kılınan Cuma namazından sonra kılınan cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze namazına yoğun bir katılım vardı.

Merhum Hüseyin Şen Atışalanı mezarlığında aile kabristanına defnedildi. Kederli ailesine başsağlığı, merhuma ise Allah’tan rahmet dileriz

 


 
Yorum (0) Hitler: 2384

Kemer Stadyumu Yıkılıyor,Yerine İse Spor Köyü Geliyor

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 20 Haziran 2014
Yazdır

Esenler Belediyesi, Kemer Stadı’nın yıkım çalışmalarını başlattı. Esenler, çalışmaların sonunda sadece yeni bir stadyuma değil, alana açılacak spor kompleksleriyle bir Spor Köyü'ne de kavuşacak.


Esenler Stadyumu ile birlikte Esenler Spor Köyü’nün de çalışmaları başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve İBB ile ortaklaşa hayata geçirilecek projeyle Esenler Spor Köyü, toplam 200 bin metrekare alana inşa edilecek. Sporcu eğitim merkezi dahil, spora ve sporcuya dair her şeyin eksiksiz yer alacağı Esenler Spor Köyü’nde sosyal alanlar da unutulmadı. Çocuk parkları ve sosyal tesisleri ile tüm sporseverlere hitap edecek merkez, 7’den 77’ye spor yapmak ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen tüm vatandaşlara hizmet edecek.

 

AMATÖR KULÜPLERE YER


Ömrünü tamamlayan Esenler Stadı’nın yıkım çalışmalarına da başlandı. Stat, toplam 4 bin 650 metrekarelik alanda inşa edilecek. Yeni stat, 5 bin 500 seyirci kapasiteli ve FİFA normlarında olacak.  Altında bin 500 araçlık otoparkı, 3 ayrı müsabakanın yapılabileceği kapalı spor salonuna da sahip yeni stadyum, devasa bir kültür meydanına kavuşacak. Stat, çok amaçlı salonları, eğitim odaları, soyunma odaları ve hakem odaları ile tam donanımlı hizmet verecek. Tesiste ilçedeki tüm amatör spor kulüplerine de yer ayrıldı. Spor köyünün inşası için başlatılan yıkım çalışmalarında bölgede bulunan ağaçlar da özel makinelerle başka yerlere taşınarak toprakla buluşturuluyor.

 

Kemer Stadı'nda yıkım çalışmaları başladı:

 
Yorum (0) Hitler: 1893

Hıncal Uluç'tan Fernandes'e: Kimsin Ulan Sen

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 20 Kasım 2013
Yazdır

Hıncal Uluç, canlı yayında çıldırdı. Son haftalarda siyah beyazlı yönetimle yeni sözleşme pazarlığına giren Portekizli oyuncunun Beşiktaş kulübünden büyük olmadığını söyleyen Uluç, A Haber'de yayınlanan spor programında zehir zemberek açıklamalar yaptı.İşte Uluç'un açıklamaları;

"BEŞİKTAŞ KİMSENİN ÖNÜNDE EĞİLMEZ"

"Kimsin ulan sen, Türkiye kimleri gördü. Beşiktaş kulübü kimsenin önünde eğilmez. Gelir eşek gibi oynar, oynamazsa cehennem olur gider. Dünyada vazgeçilmez bir adam yok."

"CEHENNEME KADAR YOLU VAR"

"Fernandes'in yerinde kim olsa aynı oyunu oynar. Beşiktaş'ın böyle bir Fernandes'e ihtiyacı yok. Cehenneme kadar yolu var. Ey Fikret Orman, bunun yerine kimi alacaksın?"

"Gece bilmem saat kaçta karılarla çıkarken resim çektirmek şantaj değil de nedir. Biraz izamı olan birisi hiç olmazsa arka kapıdan çıkar. Adam herkese meydan okuyor. 'Ben bilmem neyimin keyfine bakarım, paramı da alırım, vermezseniz de giderim' haydi cehenneme kadar yolun var."

Kaynak:Haberler.com

 

 
Yorum (0) Hitler: 1423

İşte Fenerbahçe - Galatasaray Derbisinin Tarihi

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 25 Ekim 2013
Yazdır

Ligin 11. haftasında oynanacak F.Bahçe-G.Saray derbisinin tarihi belli oldu.

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasındaki Fenerbahçe-Galatasaray derbisi 10 Kasım Pazar günü 19:00′da oynanacak.

Haftanın diğer karşılaşmalarının tarihi ise şöyle:

 
Yorum (0) Hitler: 1757

İşte Tüm Zamanların En İyi Türk Takımı

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 12 Ocak 2014
Yazdır

Tüm zamanların istatistiklerine bakıldığında, sarı-kırmızılıların rakiplerini solladığı gözlendi.

UEFA'da tüm zamanların istatistiklerine bakıldığında Galatasaray diğer temsilcilerimizin çok önünde bir görüntü çiziyor.

Sarı Kırmızılılar, 1955 yılından 2012-2013 yılına kadar olan verileri baz alınarak yapılan sıralamada, oynadığı 143 maçta 53 galibiyet, 35 beraberlik, 55 yenilgi aldı. Aslan, bu karşılaşmalarda 188 gol atıp, 204 gol yiyerek toplamda 141 puan toplayarak 19. sırada yer aldı. Sıralamada Fenerbahçe 41, Beşiktaş 61, Trabzonspor ise 102. sırada yer aldı.

 
Yorum (0) Hitler: 1618

FİFA 2014'den Messi'li Reklam

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 19 Kasım 2013
Yazdır

FİFA 2014'den Messi'li tanıtım reklamı - Video

FİFA 2014 yeni tanıdım reklamını yayınladı.

FİFA 2014'ün yeni reklamı büyük beğeni topladı. Yeni tanıtım reklamında, Arjantinli süperstar Messi oynadı.

İşte Messi'li FİFA 2014 Reklamı:

 
Yorum (0) Hitler: 2848

Esenler Küçükköy'ü 2 Farkla Geçti!

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 24 Ekim 2013
Yazdır

U-15 Ligi 15.grupta oynanan 6.hafta maçında Lider Esenler , Küçükköy engelini de rahat geçti.

Küçükköy Stadında oynanan maçta Esenler, Dursun ve Alperen'in golleri ile 2-0 öne geçti. Küçükköy Barış'la bir gol bulunca maçın ilk yarısı 2-1 Esenler'in üstünlüğü ile sonuçlandı.

Maçın ikinci yarısında Zafer ile bir gol daha bulan Esenler zor geçmesi beklenen maçı 3-1 kazanmayı bildi. Bu maçlardan sonra Esenler 6 maçta 18 puanla liderliğini devam ettirirken Küçükköy 9 puanda kaldı.

Saha : Küçükköy Stadı
Saha Komiseri : Naim Yaman

ESENLER: Burak, İsa, Mustafa, Kadir, İbrahim, Cenk, Muhammed, Alperen, Berkay, Mustafa, Dursun
YEDEKLER: Serkan, Oğuzhan, Selim, Soner, Kadir, Furkan, Zafer
TEKNİK SORUMLU : Şerif Gamsız


KÜÇÜKKÖY:Mert, Tayfun, Aykut, Mustafa, Ferhat, Kaan, Adem, Erdem, Ömer, Furkan, Barış
YEDEKLER: Anılcan, batuhan, Emre, Aydın, Furkan
TEKNİK SORUMLU: Efe Mehmet Aydın

Haber: Metin Aşçı

 
Yorum (0) Hitler: 4066

Sayfa 1 / 6

<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 Sonraki > Son >>
hd porno