Tanju Çolak Esenler'e Geliyor!

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 08 Mart 2013
Yazdır

Ajans Esenler- Özel Haber

Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen “Anadolu Meclisi” bu akşam eski milli futbolcu Tanju Çolak’ı misafir ediyor.

Esenler’deki mahalli derneklerin tanışıp kaynaşması ve Esenler için ortak akıl oluşturulması amacıyla hayata geçirilen Anadolu Meclisi programı, bu akşam Kastamonu derneklerine ev sahipliği yapıyor. Programın sürpriz konuğu ise;  eski milli futbolcu Tanju Çolak.

Balkan, Trakya ve Rumeli, Tokat, Sivas, Sinop, Ordu, Giresun, Niğde, Kırşehir, Yozgat ve Aksaray’dan sonra Anadolu Meclisi’nde bu kez Kastamonu dernekleri bir araya gelecek. Esenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek programa,  ilçede faaliyet gösteren Kastamonulu derneklerinin başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da katılacak.

TANJU ÇOLAK DA KATILACAK

Kastamonu’nun konuşulacağı programda, her bir dernek yöneticisi kendi derneğinin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi verecek. Programa, kendisi Samsunlu olan, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin unutulmaz ismi eski milli futbolcu Tanju Çolak da katılacak. Türkiye liglerinde 7 kez gol kralı seçilerek büyük bir başarıya imza atan Türk futbolunun unutulmaz ismi Tanju Çolak, Kastamonuluları yalnız bırakmayacak.

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno