Fatih Terim Mourinho'dan O İsmi İstedi

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 05 Ağustos 2013
Yazdır

Hazırlık maçlarında savunmada yapılan hatalara isyan eden Fatih Terim acilen sol bek istedi. Mesajı alan başkan Aysal talimat verdi; sportif direktör Bülent Tulun, Chelsea'nin kapısını çaldı. Hem Chelsea hem de Ashley Cole teklife sıcak baktı. Şimdi sıkı bir pazarlık süreci başlayacak


Galatasaray'dan Londra'da hem ziyaret hem ticaret... Emirates Kupası'na katılan sarı-kırmızılı ekip, sol bek sorununu kökten çözmek için Londra ekibi Chelsea'nin kapısını bir kez daha çaldı. Savunmanın solunda Albert Riera'dan da Hakan Balta'dan da bir türlü beklediği verimi alamayan teknik direktör Fatih Terim, bu sorunun çözülmesi için başkan Ünal Aysal ile bir görüşme yaptı. Görüşme sonrası Aysal, sportif koordinatör Bülent Tulun'a talimat vererek Ashley Cole için Chelsea ile temas kurmasını istedi.

DROGBA DA ÇOK İSTİYOR
Ertesi gün için Chelsea'den randevu alan Tulun, İngiliz yetkililerle yaptığı ön görüşmeden memnun ayrıldı. Chelsea, teknik direktör Mourinho'nun kadroda düşünmediği 32 yaşındaki Ashley Cole'u satmaya hazır olduğunu belirtti. Daha önce Galatasaray'a mesafeli duran Barbados asıllı İngiliz futbolcu da bu kez teklife sıcak baktı. Taraflar bu hafta yeniden bir araya gelecek ve parasal konularda daha detaylı konuşacak. Diğer yandan Drogba da eski takım arkadaşı Ashley Cole'un Galatasaray'a gelmesini çok istiyor.

Fotomaç

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno