Süper Amatör Ligi Başlıyor

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 19 Ağustos 2013
Yazdır

Aralarında Esenler Spor'un da bulunduğu Süper Amatör Lig'i 24 Ağustos'ta başlıyor.Profyosonel Maçların ardından ilk düdük Hadımköyde Saat 18'de ÖMERLİ KÖYÜ - LEVENT spor kulüplerinin yapacağı müsabaka  ile çalınacak;

Ajans Esenler/Özel Haber
Bu sene Esenler Spor'un 1. gruplarda olduğu Ligde Esenler Spor 24 Ağustos Saat 18:00'da BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI'da REŞİTPAŞA Spor İle yapacak.Maçı TURGUT ARIK yönetecek


TFF İstanbul il Başkanı Yemen EKŞİOĞLU'nun yaptığı açıklama ise şöyle


İstanbul İl Başkanlığı olarak başarıyla noktaladığımız 2012 – 2013 sezonunun ardından 24 Ağustos günü Süper Amatör Lig’imizle birlikte 2013 – 2014 Sezonunun da ilk düdüğü çalmış olacak.  Dile kolay geçtiğimiz sezon içerisinde yaklaşık 20.000 resmi müsabaka oynandı ilimizde ve bu sayı 2013-2014 sezonunda artarak devam edecek. Ve bu güzel oyunun alt yapısını oluşturan futbolumuzun paydaşlarına bir kez daha sonsuz teşekkürler.

Öncelikle dileğimiz; sakatlıklardan, olaylardan ve çirkinliklerden uzak fair-play ve güzelliklerle dolu bir sezon olması. Tüm bunların gerçekleşmesi için kulüplerimize büyük sorumluluklar düşmekte. Kulüp başkanlarımız, yöneticilerimiz ve antrenörlerimiz kendilerine teslim edilen çocuklarımıza ve gençlerimize sahip çıkmalı onları kendi evladı gibi görmeli ve ona göre eğitim vermelidir. İyi bir futbolcu yetiştirmek kadar iyi bir birey yetiştirmek de birinci görevimizdir.

TFF İstanbul İl Başkanlığı olarak bizler tüm planlamalarımızı yaptık ve sezona hazırız. Liglerimiz planlandığı şekilde açıklanan tarihlerde oynanacak olup herhangi bir değişiklik söz konusu olmayacaktır.

Tüm kitleleri peşinden sürükleyen futbolu daha da sevdirmek adına sahada ter döken sporcularımıza, onların değerli antrenörlerine, kulüplerimizin başkan ve yöneticilerine, hakemlerimize, saha komiserlerimize, tesislerde çalışan emekçilerimize ve tüm futbol ailemize yeni sezonun hayırlı olmasını, başarı, mutluluk ve kardeşlik temenni ediyorum.

Yemen EKŞİOĞLU

TFF İstanbul il Başkanı

 

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno