Hacıosmanoğlu: Kupa Trabzon'a Gelecek

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 28 Ağustos 2013
YazdırTrabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Kupa Trabzon'a gelecek.ya ben kupayı alırım, ya da o beni" dedi.

Fenerbahçe'nin 2 yıl Avrupa kupalarından men edilmesiyle ilgili CAS kararıyla ilgili görüşlerini açıklayanTrabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Kupa Trabzon'a gelecek. ya ben kupayı alırım, ya da o beni" dedi.

DHA'YA AÇIKLAMA YAPTI

Başkan Hacıosmanoğlu, DHA'ya(Doğan Haber Ajansı) telefonla açıklamalarda bulundu. Başkan Hacıosmanoğlu, Anadolu kulüp başkanları ile yöneticilerinin kendisini arayarak kutladığını belirtti, "Hepsi tebrik ediyor, (Hak sahibini buldu) diyorlar. Allah yardımcınız olsun, diyorlar. Biz de teşekkür ediyoruz. Çünkü şampiyon olduğumuz zaten belliydi" diye konuştu.

"KUPA GELECEK"

Başkan Hacıosmanoğlu, 2010-2011 şampiyonluk kupasının Trabzon'a geleceğini vurgularken de şurları söyledi:

"Fatih Sultan Mehmet'in fethettiği toprakların evlatlarıyız. Fatih, İstanbul için, (Ya ben İstanbul'u alırım, ya da o beni) demişti. Ben de kupa için aynısını diyorum. ya ben o kupayı alacağım, ya da o beni. ya biz bu adaletsiz düzeni tersine çevireceğiz, ya da o bizi."

"BAŞBAKANLA BU KONU HAKKINDA KONUŞMADIM"

Başkan Hacıosmanoğlu, dün akşam Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde bir araya geldikleri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bu konu hakkında hiç görüşmediklerini söyledi, "Daha önce de defalarca bir araya geldik ancak bu konuyu hiç konuşmadık. Bu konuyla ilgilenmiyor" dedi.

Volkan Şen'İN ÖZRÜ

Düzenlediği basın toplantısında özür dileyen oyuncusu Volkan Şen konusuna da değinen Başkan Hacıosmanoğlu, son olarak, "O görevini yaptı, biz de gerekeni yapacağız" diye konuştu.Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno