Türkiye'ye Geliyor!

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 08 Ekim 2013
Yazdır

Yeni adresi Türkiye mi!

Fransız golcünün teklif gelmesi halinde devre arasında başka bir kulübe satılması planlanıyor.

Real Madrid'de sıkıntılı günler yaşayan teknik direktör Ancelotti’nin Mesut’dan sonra ikinci kurbanının Fransız oyuncu Benzema olacağı idda edildi.

La Liga'da sezona iyi başlangıç yapamayan ve şimdiye kadar sadece iki kez filelerle buluşabilen Karim Benzema’nın tribünlerin tepkisini çekmesi üzerine satılabileceği ileri sürüldü. Real Madrid’in genç oyuncusu Alvaro Morata’nın Benzama’nın boşluğunu doldurabileceğini savunan İspanyol medyası Fransız oyuncunun devre arasında la ligadan ayrılabileceğine dikkat çekti.

'TÜRKİYE'Yİ SEÇECEK'

Benzema'nın özellikle ülkesi Fransa’da ve İtalya’da futbolculardan alınan vergilerin yüksek olması nedeni ile Türkiye opsiyonunu seçebileceğini idda eden spor yazarları bu olasılığa Real Madrid’in sıcak bakabileceğini ifade ettiler.

Cezayir asıllı Fransız milli takım oyuncusu Karim Benzema’nın Real Madrid Kulübü ile 30 Haziran 2015 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Bu tarihten sonra sözleşme yenilemek istemeyen İspanyol kulübünün bu oyuncuyu zamanında satarak gelir etmek istediği belirtiliyor. (Habertürk)

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno