Mancini 3 Kişinin Biletini Kesti!

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 08 Ekim 2013
Yazdır

Galatasaray'daki ilk lig maçında mağlubiyetle tanışan Mancini, Fatih Terim'in takım üzerindeki tüm izlerini silmek üzere kolları sıvadı.
http://img2.haberler.com/manset/9/5159789_31579226_y.jpg

LİSTE BAŞI KOLAROV

49 yaşındaki çalıştırıcının, eski takımı Manchester City'den Kolarov'u Galatasaray'a getirerek sol bek sorununu çözmeyi planladığı öğrenildi. Sırp futbolcu, Fatih Terim döneminde de uzun süre Sarı-Kırmızılı kulübün gündeminde kalmış, fakat maliyeti nedeniyle transferi gerçekleşmemişti.

İLK YOLCU AMRABAT

Mancini, ilk etapta Fatih hocanın getirdiği yabancılardan bir kısmıyla yolların ayrılmasını istedi. Bu isimlerin başında Amrabat geliyor... Özellikle Fatih Terim'in geldiği zaman prensi olan Amrabat geçen sezon sonunda kötü bir performans segilemişti. Genç oyuncu bu sezonda fazla forma şansı bulamıyor.

Dany VE Riera GİDİYOR

Sarı-kırmızılı ekibin savunmasında yaptığı hatalarla dikkat çeken ve eleştirilere maruz kalan Dany de takımdan gönderilecekler arasında.

İspanyol oyuncunun özellikle aldığı yıllık ücret geldiği günden beri büyük sorun yaratan Riera'nın hem yabancı kontenjanı için hem de gösterdiği performansta vasatı aşamayınca takımdan gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

SAĞ AÇIK PREMIER LİG'DEN

Kafasında 4-4-1-1 ve buna bağlı olarak 4-2-3-1 düzeni bulunan Mancini, Drogba'yı besleyecek iki kanat oyuncusuna ihtiyaç duyuyor. Bruma'nın yeterli aşamayı kaydedeceğini düşünen İtalyan hoca, diğer kanatta ise daha tecrübeli ve iş bitirecek bir ismin alınması gerektiğini, takımda bu eksikliği karşılayacak bir oyuncu bulunmadığını kaydetti. Bu bölgeyle ilgili olarak da Premier Lig'deki yıldızlar takibe alındı.

STOPER Mİ, FORVET Mİ?

Üçüncü takviyeye ise gidişata göre karar verilecek. Eğer Chedjou'nun istikrarsız performansı devam ederse, bir stoper transferi yapılabilir. Burak'ın formsuzluğunun sürmesi halinde ise bir golcü transferi de gerçekleşebilir. Ayrıca Selçuk ve Melo gibi isimlerin alternatifsiz olması, şimdiden Mancini'nin canını sıkmaya başladı. Yerli takviyesi konusunda ise Tugay Kerimoğlu'nun Mancini'ye bazı önerilerde bulunacağı öğrenildi.

(Fanatik)

 

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno