Almanya Gol Kraliçesi Esenler'e Geldi!

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 26 Aralık 2013
Yazdır

Haber Merkezi:

Milli Takım Kaptanı ve Almanya Gol Kraliçesi Bilgin Defterli, geleceğin yıldızlarına destek vermek için Esenler’e geldi.

Milli Takım Kaptanı ve Almanya Gol Kraliçesi Bilgin Defterli'den geleceğin yıldızlarına destek. Bilgin Defterli, ayrıca Almanya'da lig arası olması sebebiyle tatil için ailesinin yanına geldi.

Almanya'nın Köln takımında oynayan Bilgin Defterli; Esenler Beşiktaş ve Bağcılar Galatasaray Futbol Okulları arasındaki dostluk maçını izledi ve geleceğin yıldız adayı futbolcularla sohbet edip, imza dağıttı.

Milli kaptan futbolda başarı için altyapının şart olduğunu belirterek şunları söyledi: "Aile dostlarım olan Fatma Gültekin hoca ile Beşiktaş Futbol Okulu sorumlusu Ayten Ertaş'ın takımlarının maç yapacağını duydum, ziyaret ettim. Onların takımlarının dostluk maçları var. Gerçekten de ülkemizin güzide kulüpleri Galatasaray ile Beşiktaş takımlarının altyapılarını oluşturan 50 kadar yetenekli futbolcu kardeşlerimi izlemek çok hoştu. Bana büyük ilgi gösterdiler. Kendilerine futbolcu olmak istiyorlarsa derslerinin iyi olmasının , disiplinli çalışmalarını, sağlıklı besinler tüketmeleri gerektiğini anlattım. Maçlarını izledim, çok güzel ortamdı tek bir sorun çıkmadığı gibi tüm futbolcular sarmaşdolaştı. Keşke A takımdaki abileri de tribündeki taraftarlar da böyle olsa."

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno