Esenler Öz Yavuzselim bu sene oldukça iddialı

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 14 Ağustos 2012
YazdırESENLER ÖZ YAVUZSELİMSPOR
: 3  KOCASİNANSPOR: 2


2012-2013 sezonunda Süper Amatör ligde mücadele edecek olan Esenler Öz Yavuzselim ve Kocasinan maçında gülen taraf 3-2’lik skorla Esenler temsilcisi oldu.

Esenler Öz Yavuzselim kadrosuna tecrübeli isimler kattı. Sinan Közen ve Ömer Közen gibi tecrübeli oyuncuların üzerine kuran Esenler takımı Beşyüzevlerspor’dan kaleci Cem Temizel'i, Avcılar Belediyespordan Esat'ı, Halide Edip Adıvaspor’dan Emrah'ı, Esenlerspor‘dan Ömer Aydemir'i kadroya takviye etti. Ayrıca geçtiğimiz sezon şampiyon olan takımdan Tayfun Demirsoy, Özer Gümüş, Okan Gürbüz,  Gökmen Bayramlar, Özcan Karakaş, Muhammet Çetin, Hasan Akdemir ve Semih Beşkardeş gibi oyuncuları bünyesinde bulunduran esenler temsilcisi ayrıca Hayrettin Deniz'den boşalan Teknik Direktör koltuğuna
Yüksel Ersan’ı getirildi.
Başkan Mehmet Conoğlu yaptığı açıklamada, ‘’2012-2013 futbol sezonunda takıma ve Burhan Conoğluna sonsuz güveniyorum. Şampiyonluğu olmak için ve Esenler ilçesinin bir profesyonel bir takımının olması için tüm imkanları sunduk’’ dedi.

Ayrıca Mehmet Conoğlu geçen sezon takımın şampiyon olmasında önemli rol oynayan oğlu Burhan Conoğlu’na bu sezonda çok güvendiğini belirtti. Baba oğul dayanışmasının meyvelerini geçtiğimiz sezon şampiyonlukla taçlandıran ikili çalışmalardan oldukça memnun.

YEREL FUTBOL

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno