Aykut Kocaman İstifa Etti!

Kategori: Spor Haberleri
Yayınlanma: 22 Aralık 2012
Yazdır

Aykut Kocaman Spor Toto Süper Lig'de Kardemir Karabükspor'a 3-1 yenildikleri maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, bu maçla birlikte Fenerbahçe'deki görevine son verdiğini bildirdi.

Aykut Kocaman, Karabük yenilgisi sonrası görevinden şu sözlerle ayrıldı:

''Yaklaşık 2.5 yıldır çok şerefli bir görev olan Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü'nü yaptım. Bizim gibiler için, hemen her yerde bu formanın özellikle bir şekilde prestijini ve kredisini kullanmış insanlar için zirve burasıdır. Burayı yaşadım. Ancak açıkçası bunu devam ettirebilecek gücü hissedemiyorum kendimde. Bu maçla beraber Fenerbahçe'deki görevime son veriyorum. Taraftar çok net bir şekilde haklı. Söyleyecek çok fazla bir şey yok. Pek çok şeyle mücadele etmeye çalıştık. Zaman zaman saha içinde, zaman zaman saha dışında doğru şeyler yaptık, yanlış şeyler yaptık. Bütün bunların hepsi Fenerbahçe adınaydı. Yapabildiklerimiz bu kadardı. Bu şerefli görevi burada bırakıyorum. Herkese çok çok teşekkür ediyorum.''

YÖNETİM KABUL ETMEDİ
Fakat bu gelişmenin ardından FBTV'de "Yönetim, Kocaman'ın istifasını kabul etmedi" açıklaması yapıldı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın da "Aykut Kocaman'a olan desteğimiz sürüyor" dediği öğrenildi.

Öte yandan Aziz Yıldırım'ın maçın ardından soyunma odasına indiği ve futbolculara "Böyle oynamaya devam ederseniz içeride, dışarıda herkese yeniliriz" şeklinde bir konuşma yaptığı bildirildi. O sırada soyunma odasında bulunan Aykut Kocaman'ın, istifa kararını Başkan ile paylaşmadığı öğrenildi. Fenerbahçeli futbolcuların da Aykut Kocaman'ı kararından vazgeçirmeye çalıştığı belirtildi.

Fenerbahçe yönetimi, bu gelişmenin ardından Şükrü Saracoğlu Stadı'nda olağanüstü toplantıya girdi.

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno