Rizeliler Derneği'nden Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü Mesajı‏!

Kategori: Sivil Toplum Kuruluşları Haberleri
Yayınlanma: 10 Nisan 2013
Yazdır

 

Esenler Rizeliler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Barış Al, Polis Teşkilatının 168. Yıldönümü için bir kutlama mesajı‏ yayınladı.

İşte Barış Al'ın Polis Teşkilatının 168. Yıldönümü kutlama mesajı: 

Türk Polis Teşkilatı; ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma ve kollama, halkımızın can ve mal emniyetini koruma, huzur ve güven ortamını tesis ve temin etme, suç işlenmesini önleme ve işleyenleri adalete teslim etme hususunda çok büyük bir özveriyle gece gündüz demeden başarılı bir şekilde 168 yıldır çalışmaktadır.

10 Nisan, ‘Polis Günü’, Aziz Türk Milletinin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk polisine minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir şükran günüdür. Türk polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Türk milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.
10 Nisan 1845’te kurulan Emniyet Teşkilatımızın kuruluşunun 168. yıl dönümü dolayısıyla şehit olan polislerimizi rahmetle, gazi polislerimizi ise minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan Polislerimize de aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Esenler Rizeliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı 
Barış AL

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno