Bölükbaşı'ndan Rumeliler Derneğine Ziyaret!

Kategori: Sivil Toplum Kuruluşları Haberleri
Yayınlanma: 08 Haziran 2013
Yazdır

 

Esenler Rumeliler Derneği’ni ziyaret eden Rumeli Balkan Federasyonu’nu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı,  geçtiğimiz Mayıs ayında gerçekleştirilen Büyük Rumeli Balkan Pikniği 2013 başlığıyla düzenlenen şölene katkılarından dolayı teşekkür etti.

Bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliği pekiştirdiğini belirterek ‘Büyük Rumeli Balkan Pikniği’ adıyla Rumeli Balkan kültürünü yaşamak ve yaşatmanın önemine vurgu yapan Bölükbaşı, bunun daim olacağından asla bir şüphesinin olmadığını söyledi. Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı şöyle konuştu:

Her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘Büyük Rumeli Balkan Pikniği’ etkinliklerinde bütün hemşeri ve dostlarımızla ‘Büyük Rumeli Balkan Pikniği 2013’ adı altında bir araya geldik.

Bir araya gelmemizde büyük çaba gösteren ve benim de kurucusu olmaktan her zaman gurur duyduğum Esenler Rumelililer Derneğimizin Başkanı ve Federasyonumuzun Başkan Vekili Sayın Fettah Dindar’a, Yönetim Kurulu Üyelerine ve emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno