Tekstilkent Yönetiminden Kaymakamlığa Ziyaret

Kategori: Sivil Toplum Kuruluşları Haberleri
Yayınlanma: 21 Haziran 2013
Yazdır

Tekstilkent İstanbul Tekstil İmalat ve Satıcıları Toplu İşyeri ve Konut Yapı Kooperatifi yeni Yönetim Kurulu Başkanı Nuri KARADUMAN ile Yönetim Kurulu üyeleri Esenler Kaymakam'ı Nazım MADENOĞLU’na bir nezaket ziyaretinde bulundular.


Yönetim Kurulu Üyeleri ile tek tek konuşan Esenler Kaymakamı Nazım MADENOĞLU yeni yönetimin başarılı olması dilek ve temennisinde bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Nuri KARADUMAN yaptığı konuşmada yönetim olarak Esenler ve halkına en iyi şekilde hizmet edeceklerini ifade etti.

İstanbul’da tekstil toptan ticareti ve küçük üretim birimlerini çağdaş mekanlara kavuşturmayı hedefleyen S.S. Tekstilkent İstanbul Tekstil İmalat ve Satıcıları Toplu İşyeri ve Konut Yapı Kooperatifi 1986 yılında kuruldu. Kooperatife ait 487.000 m2’lik alanın yaklaşık 158.000 m2’si kamuya ait sosyal donatı alanı, yol ve yeşil alan olarak terkin edildi, geriye kalan ve üç ayrı parselden oluşan toplam 328.860.78 m2’lik alan üzerinde  Tekstilkent inşa edildi

Tekstilkent; ulaşım yönünden ATATÜRK havalimanına 14 km. şehir merkezine 16 km. mesafede, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne bağlantılı TEM – OTOYOLU üzerindedir.

Tekstilkent, tekstil sektörüne ait çeşitli büyüklükte işyerlerinin yer aldığı 40 adet blok ile hizmet sektörüne ait işyerlerinin yer aldığı Ara,Çarşı ve İşhanı Blokları, tamamlanarak hizmete açılan Plazalar, yapımına henüz başlanmamış olan 5 yıldızlı Otel bloğu ve yine  tamamlanmış olan 5 adet Katlı Otopark bloğundan oluşmaktadır. Toplam inşaat alanı 927.000 m2’ye ulaşan komplekste, Plazalarla birlikte 4297 adet işyeri bulunmaktadır.

Ziyaret sonrasında yapılan teşekkürlerle birlikte, başarı dilekleri tekraren dile getirildi

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno