Agd Esenler'den Vefa İftarı

Kategori: Sivil Toplum Kuruluşları Haberleri
Yayınlanma: 22 Temmuz 2013
Yazdır

Ajans Esenler / Özel Haber

Anadolu Gençlik Derneği Esenler Şubesi’nin her yıl düzenlemiş olduğu Geleneksel Vefa İftarı bu yıl Halil İbrahim Denizli Vakfı Düğün Salonu’nda agerçekleştirildi.

AGD Esenler Şubesinin geçmiş yıllarda Milli Gençlik Vakfı, Anadolu GençlikDergisi ve Anadolu Gençlik Derneği’nde görev yapmış olan yöneticileri ve Agd Esenler şubesinde faal görev yapanların katıldığı iftar programı ile bir araya getirdi.

Anadolu Gençlik Derneğinin geleneksel icra ettiği vefa iftarına Esenlerlilerin ilgisi yoğun oldu iftara Anadolu Gençlik Derneği İl Başkan yardımcıları, Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya, Esenler Meclis Üyesi Fevzi Başoğlu,Esenler Ortopedik Engelliler Derneği Onursal Başkanı Ahmet Kurt ve çok sayıda daveti katıldı.
Program iftar ikramının ardından Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladı. KuranKerim’in dikkatle dinlediği programda kadir gecesinin önemine de vurgu yapıldı.Kuran-ı Kerim Tilavetinin ardından Anadolu Gençlik Derneğinin Esenler Şube Başkanı Yusuf Karagöz açılış konuşmasını yaptı.

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno