ESDEF’ten Kaymakam’a Anlamlı Veda

Kategori: Sivil Toplum Kuruluşları Haberleri
Yayınlanma: 31 Temmuz 2013
Yazdır

Esenler dernekler federasyonu ESDEF gelenekselleşen iftar yemeğini dernek stantlarının kurulduğu alanda verdi.

ESDEF’in iftar yemeğine bünyesinde bulunan derneklerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Protokol masasında Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Belediye Başkanı Göksu, AKP ilçe başkanı Umut ÖSKAN, CHP İlçe Başkanı Halil Özden, MHP İlçe Başkanı Ahmet Fidan, SP Belediye meclis üyesi Fevzi Başoğlu, Rumeli Balkan Federasyonu Başkanı Ayhan Bölükbaşı, Dernek Başkanları yerlerini aldılar. İftarın sponsorluğunu Hayat Hastanesi müdürü Ufuk Ocaklı üstlendi.

Yemekler yendikten sonra Protokol Konuşmaları Yapıldı. Ardından Kaymakam Nazım Madenoğlu’na Esenler’de vermiş olduğu hizmetlerden dolayı  ESDEF başkanı bir plaket sundu.

Hatıra kalacak aile fotoğrafına Belediye Başkanının çok defa anons edilmesine rağmen girmeyişi, bir dernek standında kendi partisinin ilçe başkanı ile oturmayı tercih etmesi gözlerden kaçmadı. Toplu fotoğraf çekiminde kriz yaşandı…

İftar programında bir konuşma yapan ESDEF Başkanı Süleyman Kahveci ;

“Esenler’de bulunan derneklerin çatı örgütünü oluşturan bir sivil toplum kuruluşunun başında olmaktan onur duyuyorum. ESDEF kurumlar arası irtibat sağlayarak kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte hareket edip bir çok projeler geliştirdi. Eğitimde kültür faaliyetlerine katkı sunarak destek vermek görevimizdir. İhtiyaç halinde komşu illere, ülkelere, uluslar arası yardımlara katkı verdik vermeye de devam edeceğiz.

Toplumumuzu sosyal açıdan bilgilendirmek ve gerektiğinde ortak aklı düzeyinde bir araya gelerek değişik görülen ve hiç yapılmamış aktivitelerin içinde olacağız. Bir çok projemizi hayata geçirdik. Üyelerimizin istifade edeceği, dershane, hastane ve otopark indirimleri konusunda protokoller yaptık. Daha güçlenerek üyelerine sınırsız hizmet etmek için bir çatı altında toplanma gerekliliğine inanıyorum. Bu nedenle Esenler sivil toplum kuruluşlarını ESDEF çatısı altında olmaya davet ediyorum…” dedi.

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno