GENÇ TÜMSİAD İLKLERİ YAPMAYA DEVAM EDİYOR‏

Kategori: Sivil Toplum Kuruluşları Haberleri
Yayınlanma: 31 Ekim 2013
Yazdır

GENÇ TÜMSİAD İLKERİ YAPMAYA DEVAM EDİYOR

Genç STK’lar arasında ilkleri gerçekleştiren Genç TÜMSİAD, Türkiye’de ilk defa Üniversite İş dünyası işbirliği komisyonu önemli bir ilk’ imza atmıştı. Kısa bir süre öncede Stratejik Araştırma Merkezi(SAM)’ı Hayata geçirerek önemli  bir ilke daha imza atmış oldu.

Çok sayıda Stratejist ve İş Dünyasında tecrübeli isimlerin katıldığı programa ilgi büyük oldu

Kokteyl ile başlayan ve İki bölümden oluşan Programa; Genç TÜMSİAD Genel Başkan Yardımcısı Fatih Çıtak, Stratejik Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı İdris Öztepe, Stratejik Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Mustafa Gündoğdu, Genç TÜMSİAD İstanbul Şube Başkanı Salim Günay, Genç TÜMSİAD genel merkez ve İstanbul şube yönetim kurulu üyeleri, Komisyon Başkanları ve çok sayıda Genç TÜMSİAD üyesi katıldı.

Etkin STK olmak ve bunu sürekli hale getirmek

Talha Atan’ın sunumu ve Stratejik Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Mustafa Gündoğdunun moderatörlüğünde gerçekleşen Pazarlama konulu Çalıştay’da Genç TÜMSİAD Genel Başkan Yardımcısı Fatih Çıtak ve Genç TÜMSİAD İstanbul Şube Başkanı Salim Günay da konuşma birer konuşma gerçekleştirdi.  Çalıştayda özellikle ''Çalışmalarımızı daha verimli hale nasıl getirebiliriz, daha nasıl koordine olabiliriz, şevkimizi ve arzumuzu kaybetmeden daha neler yapabileceği, En etkin STK olmak ve bu etkinliği sürdürmek gibi konuların özerinde duruldu.

Pazarlama 5N 1K’sı masaya yatırıldı

Stratejik Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı İdris Öztepe, İstanbul’un stratejik öneminden bahsetti, özellikle Pazarlamanın her dalda olduğunu ve hangi alanda olursa olsun o alanın bir ürünü olduğunu belirterek;  Kamuoyu algısı, Pazarlama ve Rekabet kavramI üzerinde durarak, Reklam ve Pazarlamanın boyutuna ve önemine değindi.

Program sonuç değerlendirmesi ve bir sonraki toplantı gündeminin belirlenmesi ve katılımcılara verilen akşam yemeğinin ardından sona erdi.

 

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno