Agd Esenler'den Vefa İftarı

Kategori: Sivil Toplum Kuruluşları Haberleri
Yayınlanma: 14 Ağustos 2012
YazdırAnadolu Gençlik Derneği Esenler Şubesi’nin her yıl düzenlemiş olduğu Geleneksel Vefa İftarı bu yıl Halil İbrahim Denizli Vakfı Düğün Salonu’nda gerçekleştirildiAGD Esenler Şubesinin geçmiş yıllarda Milli Gençlik Vakfı, Anadolu Gençlik Dergisi ve Anadolu Gençlik Derneği’nde görev yapmış olan yöneticileri ve Agd Esenler şubesinde faal görev yapanların katıldığı iftar programı ile bir araya getirdi.

Ajans Esenler/Emre Bitiş-Yunus Emre İşçi

Anadolu Gençlik Derneğinin geleneksel icra ettiği vefa iftarına Esenlerlilerin ilgisi yoğun oldu iftara Anadolu Gençlik Derneği İl Başkan yardımcıları,Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya,Esenler Meclis Üyesi Fevzi Başoğlu,Esenler Ortopedik Engelliler Derneği Onursal Başkanı Ahmet Kurt ve çok sayıda daveti katıldı.


Program iftar ikramının ardından Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladı. Kuran Kerim’in dikkatle dinlediği programda kadir gecesinin önemine de vurgu yapıldı.Kuran-ı Kerim Tilavetinin ardından Anadolu Gençlik Derneğinin Esenler Şube Başkanı Yusuf Karagöz açılış konuşmasını yaptı.


Karagöz yaptığı konuşmada temel
esaslarının hayra motor şerre fren olmak istediklerini belirterek,Arakan’dan Filistin’e tüm mazlumların yanında ve tüm zalimlerinde karşısında olduğunu belirtti.Konuşmasında Agd’nin faaliyetlerinden de söz eden Karagöz Kadir Gecesinin de öneminden bahsetti.Bin geceden daha hayırlı bir gece olduğunu ifade ederek sözlerini tamamladı.

Anadolu Gençlik Derneği Esenler Şubesi başkanı Yusuf Karagözün konuşması ardından sinevizyon gösterimi ile program sona erdi.


Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno