Mehmet Sanin Görevinden İstifa Etti!

Kategori: Sivil Toplum Kuruluşları Haberleri
Yayınlanma: 29 Aralık 2012
Yazdır

Esenler Ortopedik Engelliler Derneği Başkanı Mehmet Sanin görevinden ayrıldığını düzenlediği basın açıklamasıyla duyurdu.

Derneğimizin sayın kurucu üyeleri, yönetim kurulu arkadaşlarım, sevgili üyelerimiz ve değerli Esenler kamuoyu; kurucusu olduğum Esenler Ortopedik Engelliler Derneği`nin yönetim kurulu üyeliğinden ayrıca sevgili üyelerimizin teveccühüyle gururla ve şerefle yapmış olduğum dernek başkanlığı görevimde Esenler dışına taşınmış olmamdan dolayı derneğe yeterince zaman ayırmayacağım kanısına vardım. Bu nedenle kurumlarda devamlılığın esas olduğu ilkesine inanan biri olarak dernek çalışmalarını sekteye uğramaması için görevlerimden istifa etmiş bulunmaktayım.

Evet ben, Esenler Ortopedik Engelliler Derneği`nin kurucu üyelerinden birisiyim kuruluş aşamasında bugüne kadar derneğin kurucular kurulunda ve kurulduktan sonraki her dönemde yönetimin içinde bulundum.
Başkanlık yaptığım süre zarfında bize destek veren kuruluşumuza öncülük eden Esenler Kaymakamı Sayın Nazım MADENOĞLU başta olmak üzere tüm kurucu arkadaşlarıma birlik de çalıştığım yönetim kurulu arkadaşlarıma üyelerimize şükranlarımı sunarak teşekkür etmek istiyorum.

Değerli dostlar neticeden 3 yılı aşkın dernek yöneticiliğimde alınan her kararda fikirlerim ve imzam var.Hep tahammüllere uygun ilkeli ve de kurumlar arası iyi ilişkileri benimsedim.

Bu anlayışla Esenler Ortopedik Engelliler Derneği Esenlerdeki saygın STK`ların içerisinde hak ettiği yeri almıştır.
Tabiî ki bütün bunlar ekip işidir, her zaman arkadaşlarımla gurur duymuşumdur ve bugünde bu ekibin içinde biri olan Ayşe ÖZHAN hanımefendiyi yönetim kurulu arkadaşlarım dernek başkanı olarak seçmiştir. Ben kendisine üstün başarılar dilerken yeni görevi derneğimize hayırlı ve uğurlu olsun. Kısacası yukarıda belirttiğim gibi kendi gördüğüm lüzum üzerine istifa ettim.

Kişiler ve görevler geçicidir bugün var olan görevler bizler tarafından devam ettirilirken yarın başka arkadaşlarımız tarafından devam ettirilecektir. Bu anlamda göreve devam eden arkadaşlarıma başarılar dilerim.

Bende bugün bu görevi anlım açık ve gönül rahatlığıyla sorunsuz bir biçimde bırakmış olmanın gururunu yaşıyorum. Naçizane gerek çalışma arkadaşlarıma, gerek üyelerimize ufak da olsa bir hakkımız varsa herkese helali hoş olsun aynı düşünceleri arkadaşlarımdan da bekliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle herkesi saygıyla selamlıyorum Allaha emanet olmanız dileğiyle...

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno