Erol Urhan Projelerini Açıkladı!

Kategori: Yerel Haberler
Yayınlanma: 11 Mart 2014
Yazdır

Esenler'in ilk açıklanmasıyla beraber Esenler'deki sorunları ve çözüm yollarını ilk dile getiren Saadet Partisi Esenler Belediye Başkan Adayı Erol Urhan Projeleri'nin içinde bulunduğu Projem Esenler kitapçığını yayınladı.


Milli Görüş Belediyeciliği İstanbul'u çöp,çamura çukurdan kurtardı.

Projelerle ilgili konuşan Erol Urhan:

“Biz Saadet Partisi olarak 1994 yılında büyük bir atılım yapıp belediyecilik ve dürüst hizmet nasıl yapılır tüm Türkiye’ye kanıtlamış bir teşkilatız. O dönemleri hatırlarsanız her yerde belediyeler yolsuzluk ve rüşvet batağına batmış hizmet veremez hala gelmişti. Bu nedenle şehirlerimiz çöp, çamur ve çukur içerisinde kalmış, insanımız şehirlerde sağlıklı bir yaşam sürdüremez bir hale gelmişti. Başta İstanbul olmak üzere birçok şehrimizde haftalar süren su kesintileri olmuş ve hayatın vazgeçilmez unsuru olan sudan bile insanlarımız mahrum bırakılmıştır. Böylesine keşmekeş hala gelmiş bir ortamda Milli Görüş Belediyeciliği Türkiye genelinde büyük bir atılım yaparak ülkemizin yaklaşık % 60’na varan nüfusun yaşadığı bölgelerde belediyeleri kazanarak adil, dürüst ve temiz bir yönetim anlayışlıyla çalışarak kısa sürede il, ilçe ve beldelerimizde yaşanabilir kentleri oluşturmuştu.

Belediye yönetimlerini rüşvetten ve yolsuzluktan şehirlerimiz de çöp, çamur, çukur ve hava kirliliğinden kurtarmış borç batağında olan belediye bütçelerini borç verecek bütçeler haline getirmiştir. Ülkemizde belediyeler Milli Görüş zihniyetinden uzaklaşınca hizmetler aksamaya başladı. Belediye kapılarına asmış olduğumuz “Rüşvet alanda verende melundur” tabelaları kaldırıldı ve belediyelerin çoğu yeniden rüşvet, yolsuzluk ve israf batağına batmaya yüz tuttu.

Bu kapsamda 2000 yılına kadar neredeyse borçsuz olan Esenler Belediyemizde bu günkü rakamlara göre yaklaşık 100 trilyon borçlandırılmıştır. İşte bu gün tekrar 1994 yılı ruhuyla Milli Görüşün tek partisi olan Saadet Partisi yeniden şahlanışa geçmiştir. Ülkemiz, İstanbul’umuz ve özelde Esenlerimizi tüm bu olumsuzluklardan kurtararak yeniden yaşanabilir Esenler’i kurmak için inanç, azim ve gayretle çalışmaktadır.

Hepinizin malum olduğu üzere Saadet Partimiz 2009 seçimlerinde büyük oranda oy alarak Esenler’de ikinci parti olmuştur. Şuan ki süreç gösteriyor ki, Esenler halkımız Milli Görüş belediyeciliğini özlemiş ve söz birliği yapmışçasına her kesimden ve her görüşten insanlar Saadet Partimize akın akın gelmeye başlamıştır. İnşallah 31 Mart sabahı Saadet Partimiz rekor bir oyla Belediye Başkanlığını kazanarak Esenler halkının özlediği Milli Görüş belediyeciliğini tekrar uygulamaya koyacaktır dedi.

Yayınlanan Proje Kitapçığından İse Otopark sorunun çözüm yollarından,ulaşım problemlerini çözecek yeni yollar,Esenler'e yeni spor tesislerinden ada bazına kenstel dönüşüme,ücretsiz internetten düğün hediyesi projesine yüzlerce proje bulunuyor

 

 

yön oku tuşuna basarak diğer sayfaya geçebilirsiniz

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno