Tomurcuk Dershanesinden Ödül Yağmuru!

Kategori: Yerel Haberler
Yayınlanma: 12 May 2014
Yazdır

 

Esenler Tomurcuk Dershanesi Geleneksel olarak düzenlediği STS Ödül Töreninin bu yıl 10.sunu gerçekleşirdi. 5 adet Apple Iped, 2 adet Tablet, 6 adet MP5 ve birçok mansiyon ödülünün dağıtıldığı tören renkli görüntülere sahne oldu.

Şeref Yumurtacı’nın sunumuyla gerçekleşen programa Hasip Dinçsoy İlkokul Müdürü Nihat Yeşilyurt onur konuğu olarak katıldı. Tomurcuk Dershaneleri Yönetim Kurulu Başkanı olarak söz alan Yunus ÇİFTÇİ, velilerin anneler gününü kutlayarak başarılı öğrencileri ödüllendirmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. “Suyun yüzündeki çerçöp gibi derenin götürdüğü yere değil, hedefiniz doğrultusunda gidecek idealist öğrenciler olun” tavsiyesinde bulundu.

Şube Müdürü Mücahit ERARSLAN da yaptığı açılış konuşmasında,  ödüllerin daha büyük ödüllere vesile olmasını başarıyı muhafaza etmenin daha zor ve güç olduğunun altını çizerek sorumluluk sahibi bireyler olmalarını temenni etti.

Program esnasında geçen yılın Mental Aritmetik İstanbul Şampiyonu olan Tomurcuk Dershanesi Mental Aritmetik öğrencileri birde show yaptı. İki basamaklı, üç basamaklı ve dört basamaklı sayıları sohbet ederek ve şiir okuyarak zihinden yapan öğrenciler davetlilerden büyük alkış aldı.

8. sınıf öğrencisi Ebrar Dilara Öztürk’ün Anneler Günü için hazırladığı Necip Fazıl Kısakürek’in  “ANNEM “ şiiri de dinleyicilere duygusal anlar yaşattı.

Program ödül töreni ile sona erdi.

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno