Murat Göğebakan Konseri İptal Edildi!

Kategori: Yerel Haberler
Yayınlanma: 15 May 2014
Yazdır

Manisa Soma'da yaşanan ve yüreklerimizi dağlayan maden kazasından dolayı milli yas ilan edilmişti.Esenler Belediyesi'de beklenen davranışı gösterdi.19 Mayıs'da düzenlenecek resmi geçitler dışındaki programlarını iptal etti..


Yapılan Açıklama İse Şöyle:

Esenler Belediyesi, Soma’daki maden ocağında meydana gelen ve tüm Türkiye’yi yasa boğan kaza nedeniyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenleyeceği Murat Göğebakan Gençlik Konseri’ni iptal etti.

Maden faciasında hayatını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı ve yaralılara da acil şifalar dileyen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Acımız büyük. Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen maden kazası tüm ülkemizi yasa boğdu. Büyük bir acı yaşıyoruz. Milletimizi derinden etkileyen bu üzücü olay ve hayatını kaybeden maden işçilerimizin anısına saygı gereği, Esenler Belediyesi olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda  düzenlemeyi planladığımız konserimizi iptal ettik. 3 günlük yas boyunca benzer tüm etkinliklerimizi de iptal ettik. Kazada hayatını kaybeden tüm madencilerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine de başsağlığı diliyorum” dedi.

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno