Muhtarlar Yardım İçin Toplandı

Kategori: Yerel Haberler
Yayınlanma: 21 Haziran 2014
Yazdır

 

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Esenler'de görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Turgutreis Mahallesi'ndeki Esenler Belediyesi Aile Yaşam ve Danışma Merkezi (ESAYDAM)'nde gerçekleştirilen kahvaltı programına, Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Fatih Kaleli, ESAYDAM Koordinatörü Meryem İnat ve muhtarlar katıldı. Hep birlikte yapılan kahvaltıyla başlayan program, sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

 

RAMAZAN'A HAZIRIZ


İnat'ın ardından konuşan Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza, belediye olarak ilçedeki ihtiyaç sahiplerine yapılan yardımları ve çalışmaları aktardı. Muhtarları slayt gösterisiyle bilgilendiren Hamza, yardım için gerekli evraklar ve işleyiş hakkında bilgi verdi. Hamza konuşmasında, yaklaşan Ramazan ayı öncesi tüm hazırlıkları tamamladıklarını da ifade etti.

 

Programa katılan Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Fatih Kaleli de muhtarların öneri ve şikayetlerini dinledi ve gerekli  değerlendirmelerde bulundu. Programın sonunda muhtarlar, ESAYDAM'ı  gezdiler.

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno