BUP'tan Esenler'e Bisikletli Çıkartma!

Kategori: Yerel Haberler
Yayınlanma: 27 Haziran 2014
Yazdır

Bisikletli Ulaşım Platformu, yollarda bisiklete farkındalık oluşturmak için güzargahı Esenler-Güngören-Bağcılar ilçelerinden geçen bir bisiklet turu düzenledi.

Merter Metro İstasyonu'nda başlayıp, Zeytinburnu Metro İstasyonu'nda sona eren turda renkli görüntüler ortaya çıktı.Esenler'de Ayazma Caddesi, Davutpaşa Caddesi, İnönü Caddesi, Mahmutbey Caddesi ve Osmangazi Caddesi üzerinden geçen grup vatandaşların ilgisini çekti.

Bisikletlerine astıkları dövizler ve attıkları sloganlar ile dikkatleri üzerlerine çeken grubun eylemciler etkinliklerine Temmuz ayında Üsküdar'da devam edeceklerini belirtti.

Bisikletli Ulaşım Platformu'ndan yapılan açıklamada ise ilk defa bu türden bir organizasyon düzenlenmesinin önemine vurgu yapıldı.

İşte O Açıklama:

Tarihte ilk defa Güngören-Esenler-Bağcılar'da hep birlikte muhteşem bir BUP etkinliği gerçekleştirdik. Herkesin şaşkın bakışları arasında bisiklet zillerimiz ve sloganlarımızla bölgede tam anlamıyla bir "bisikletli farkındalık" yarattık. Bu zorlu ama bir o kadar da anlamlı tura katılan herkese çok çok teşekkürler.

Temmuz ayında Üsküdar'da düzenleyeceğimiz BUP#7 farkındalık turunda tekrar görüşmek dileğiyle...

Bisikletli Ulaşım Platformu

Bisikletli Ulaşım Platformu'ndan Esenler'de Bisiklet Turu

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno