ESENLER’E YENİ BİR EĞİTİM KURUMU GELİYOR

Kategori: Yerel Haberler
Yayınlanma: 17 May 2016
Yazdır

Esenler de eğitime yıllarca hizmet vermiş Tarihçi Yazar Şeref Yumurtacının Kurucu Müdürlüğünü yaptığı  GÜNIŞIĞI ETÜT MERKEZİ çok yakında Esenler de ve çevre ilçelerde okuyan İlk ve Ortaöğretim öğrencilerine Çinçindere Caddesi üzerinde, eğitim vadisinin hemen yanı başında hizmet vermeye başlayacak.

Günışığı Etüt Merkezi başarı odaklı yapacağı çalışmalarla Etüt Merkezi kavramına da yeni bir bakış açısı getirecek. Geniş ve ferah sınıflarda az öğrenci birebir ilgi sloganı ile hareket eden Günışığı Etüt Merkezi teknolojik altyapısı ile de velilerin ilgi odağı olmayı başardı. Sınıflardaki akıllı tahta sisteminin yanı sıra Esenler’de ilk defa kullanılacak olan Elektroy sistemi ile öğrenciler eğlenirken öğrenmeyi, öğrenirken de eğlenmeyi ihmal etmeyecek. Özellikle elektronik ortamda parmak okuma sistemi ile alınacak yoklamalar derslerde yoklama alırken ortaya çıkan kayıp zamanı da ortadan kaldırmış olacak.

Eğitimde Son teknoloji Günışığı Etüt Merkezinde

Kurumun Kurucu Müdür’ü olan, aynı zaman da Esenler de öğrencileri özellikle Tarih ve Eğitim alanında bilinçlendirmek adına birçok Sivil Toplum Kuruluşu ile birlikte çalışma yapan Şeref YUMURTACI Günışığı Etüt Merkezi hakkında şunları söyledi:

-  Biz Günışığı Eğitim kurumları olarak başarı odaklı çalışmalarımızla var olacağız. Esenler de ki öğrencilerin Beşiktaş da ki Etilerde ki öğrenciden bir farkı olmayacak. Teknolojik altyapımızla öğrencilerimize sunacağımız imkânlar onları her alanda başarılı olmaya yönlendirecek. Gerek Sosyal sorumluluk projelerimiz gerekse Bilim Adamı ve Yazar yetiştirme atölyelerimizle öğrencilerimizi bir üst sınıfa değil geleceğe hazırlamak için çalışacağız. Velilerimize kayıt yaptırır yaptırmaz derslerine giren her öğretmenin özgeçmişlerinin bulunduğu bir dosya veriyoruz tecrübemize ve öğretmenlerimize güvenimiz bu konu da tamdır.  Aynı zamanda Öğretmenlerimiz bir yıl boyunca öğrencileri takip edecek öğrencinin sınıftaki, sınavlardaki, teneffüslerdeki durumunu rapor edecek ve yılsonunda bu raporlar velilerimiz ile paylaşılacaktır. İddia ediyoruz ki velilerimiz bir özel okulda aranan tüm hizmetlere Günışığı Etüt Merkezinde ulaşacaklar. Öğrencilerimizin yaz dönemini verimli geçirmeleri adına düzenleyeceğimiz YAZ OKULU projemizi velilerimizin incelemelerini istiyoruz. İçinde Matematik ve İngilizcenin yanında Milli ve Manevi Değerler eğitimi ile tamamlanmış Futbol, Yüzme, Sportif ve Kültürel geziler ile dolu dolu geçecek bu programı 2016 – 2017 yılında kurumumuzu tercih eden tüm öğrencilerimize tamamen ÜCRETSİZ olarak hediye ediyoruz.

Bir Etüt Merkezinden Çok Daha Fazlası

Günışığı Eğitim Kurumları kısa sürede başarısı ile büyümeyi hedefliyor. Bu başarının baş mimarı olan, özellikle birçok Sivil Toplum Kuruluşunda başarılı ve Eğitime öncelik veren çalışmaları ile tanınan Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat ŞAHİN yaptığı açıklama da ‘’ Esenlerin eğitim seviyesinin ilçe sıralamalarında çok gerilerde olduğuna dikkat çekerken bu tarzda eğitime gönül vermiş insanların bir araya gelerek açacağı kurumlarla eğitim seviyesinin daha da yukarılara çekilebileceğine dikkat çekti.’’ Şahin, Günışığı Etüt Merkezi’ni anlatırken ‘’ Kesinlikle bir etüt merkezinden daha fazlası, burada verilen hizmetler kolejlerle yarışacak seviye de ‘’ diyerek eğitimdeki iddialarının ne kadar büyük olduğunu ortaya koydu.

Muhabirimizin yakınlarda farklı projeriniz olacak mı sorusuna ise ‘’ İstanbul’un farklı bölgelerinde Anadolu Lisesi seviyesinde Kolejler ve yine Etüt Merkezi çalışmalarımız devam ediyor. ‘’  dedi. ‘’ Günışığı Eğitim Kurumları en ucuz şekilde en kaliteli eğitimi nasıl veririzin derdindedir. Velilerimizin mutlaka kurumumuzu ziyaret ederek ilgili arkadaşlardan bilgi almalarını rica ediyorum’’ diyerek sözlerini tamamladı.

Esenler Günışığı Etüt Merkezi tüm öğrencileri 3 – 4 - 5 Haziran günlerinde Ücretsiz ve ÖDÜLLÜ BURSLULUK SINAVI’na ve bir ay sürecek Ücretsiz tanıtım derslerine davet ediyor.


Ücretsiz ve Ödüllü Bursluluk Sınavı Başvurusu için :

Kazım Karabekir Mahallesi Çinçindere Caddesi No: 67 / A adresine giderek

Ya da 0212 544 0 357 / 0532 060 9 257 numaralı telefonları arayarak yapabilirsiniz.

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.

Bu Yorum Hakkında Konuşanlar

  • Ziyaretçi (Aynur OCAK)

    İyi günler ben de yakın zaman da kayıt yaptırdım. Haziranın 20 sini sabırsızlıka bekliyoruz kızımla beraber bir an evvel okulların kapanıp kursumuza başlamak için sabırsızlanıyoruz.

    Yer Esenler/İstanbul, Turkey
Powered by Komento
hd porno