Hata
 • JFolder: :files: Yol bir klasör değil. Yol: /home/ajansese/public_html/images/diger-fotograflar/
 • JFolder: :files: Yol bir klasör değil. Yol: /home/ajansese/public_html/images/sizden-gelenler/
 • JFolder: :files: Yol bir klasör değil. Yol: /home/ajansese/public_html/images/haber-galerileri/
 • JFolder: :files: Yol bir klasör değil. Yol: /home/ajansese/public_html/images/programlardan-goruntuler/
Bilgilendirme
 • JW_SIG_PRG
 • JW_SIG_PRG
 • JW_SIG_PRG
 • JW_SIG_PRG

'Doğunun Büyük Şairi' Anılıyor!

Kategori: Menü
Yayınlanma: 10 Kasım 2012
Yazdır

Muhammed İkbal, 135. doğum yıldönümünde anılıyor.

Pakistan'ın bağımsızlığa kavuşmasında büyük rol oynayan şair, filozof ve siyaset adamı Muhammed İkbal, 135. doğum yıldönümünde, ülke genelinde düzenlenen törenlerle anılıyor.

'Doğunun büyük şairi' olarak bilinen İkbal için ilk tören Lahor kentindeki mezarında yapıldı. Sabahın ilk saatlerinden itibaren öğrenci, öğretmen, siyasetçi ve askerlerin akınına uğrayan mezarda, Kuran-ı Kerim ve dualar okundu.

Pakistan'ın çeşitli kentlerinde de programlar düzenleniyor. Federal hükümet ve eyalet hükümetleri resmi programlarla İkbal'i anacak. Devlet televizyonu ve özel televizyonların, İkbal'in hayatını, düşüncelerini ve eserlerini anlatan programlarıyla "Pakistan'ın fikir mimarı" anılacak.

Hükümet, 'İkbal günü' nedeniyle, ülke genelinde resmi tatil ilan etti.

Muhammed İkbal kimdir?

İngiliz sömürgesi Hindistan'ın Siyalkot kentinde dünyaya gelen İkbal, ilk eğitimini İslami ilimler üzerine aldı.

Hocalarının teşvikiyle edebiyata yönelen İkbal, Lahor'daki Doğu Dilleri Fakültesi'nde yüksek öğrenimini tamamladıktan sonra, 1905 yılında felsefe ve hukuk eğitimi almak üzere İngiltere'ye gitti. Felsefe üzerine Almanya'da doktora yapan Pakistan'ın milli şairi, 1908'de ülkesine döndü ve Hindistanlı Müslümanların bağımsızlık mücadelesi fikrini ortaya atarak, siyasetle uğraşmaya başladı.

İkbal'in, çağdaş Urdu ve Fars edebiyatının önemli eserleri olarak kabul edilen coşkulu şiirlerinin, Müslüman halkın İngiliz sömürgeciliğine başkaldırmasında ve Pakistan'ın kuruluşunda büyük etkisi oldu.

Benliğin Sırları, Aşk ve Tutku, Doğudan Esintiler, Cibril'in Kanadı, Esrar-ı Rumuz ve Şarktan Haberler gibi birçok esere imza atan İkbal, Pakistan'ın bağımsızlığını göremeden, 21 Nisan 1938 tarihinde Lahor'da vefat etti.

 

Diğer Fotoğraflar

Kategori: Menü
Yayınlanma: 16 Eylül 2011
Yazdır

{gallery}diger-fotograflar{/gallery}

 

Yayın İlkeleri

Kategori: Menü
Yayınlanma: 26 Ağustos 2011
Yazdır

Sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı kullanım ilkelerini mutlaka okumanızı öneririz. Bu şartları kabul etmeniz halinde sitemizden faydalanırken kurallarımıza uymanız yararınıza olacaktır.

Ajans Esenler, herkese açık bir web sitesidir.

Ajans Esenler kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez.

Bu bilgileri kullanıcılar isterse formlar yoluyla siteye gönderebilirler. Ancak, Ajans Esenler  donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında şunlar yer alır:

IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri.

Ajans Esenler; kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, ev ve iş adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü bir kuruma satamaz, kamuoyuna yayınlayamaz, site içinde tutamaz. Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır.

Ajans Esenler sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır:

Web sitesini iyileştirmek,geliştirmek, kaliteyi korumak

Ziyaretçi profili ve genel istatistik veriler oluşturmak

Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek

Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek

Elektronik posta yoluyla basın bültenleri veya bildirimler göndermek

Etkinlik ya da yarışma için liste oluşturmak

Ajans Esenler kullanmakla;

Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından Ajans Esenler’in sorumlu tutulamayacağını,

Kullanım ilkelerinin zaman zaman değiştirebileceğini,

Diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Aşağıda belirtilen durumlarda AjansEsenler kullanıcılara kapatabilir:

Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.

İstenilen bilgilerin içine ilan, reklam, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığında

Çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında

Virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla

Kod ve yazılım da dahil, sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır.

Ajans Esenler ‘in yazılı izni olmadığı sürece sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, postalanamaz, dağıtılamaz. Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı Ajans Esenler ‘a aittir.

Ajans Esenler , kullanım ilkelerimizle ilgili yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyacaktır. Sitemizi zenginleştirebileceğini düşündüğünüz konuları ya da sitemizle ilgili yaşadığınız bir problem olursa lütfen bizimle paylaşın.

Yapılan İlanlar ve Köşe yazıları ile ilgili hatalar ve benzeri sorunlar da Ajans Esenler sorumlu değildir...

Ajans Esenler haber kaidesi olan her haberi yayınlamayı tahüttüt eder ve hiçbir kurum ve kuruluş için bir ayrım yapmaz.

 

Güneşi Hiç Böyle Görmediniz!

Kategori: Menü
Yayınlanma: 19 Ekim 2012
Yazdır

NASA'nın Güneş Dinamikleri Gözlemevi (SDO) uzay aracı, özel bir filtre kullanarak yıldızın fırtınalı yüzeyinin eşsiz güzellikte görüntülerini elde etti.

ABD'nin Maryland eyaletindeki NASA Goddard Uzay Uçuş Merkezi'nden yapılan açıklamada, Güneş'in yüzeyinin ve devasa patlamaların 'gradyan filtresi' adı verilen yöntemle kaydedildiği belirtildi. Gradyan (düşüm, eğim, değişim ölçüsü) filtresi, yıldızın atmosferindeki koronal döngülerin net ve etkileyici bir şekilde ortaya çıkmasına yardım ediyor. Filtre, yüzeyin adeta bir "yosun" gibi görünmesini sağlıyor ve renklerin büyüleyici dansını ortaya çıkarıyor. Görüntülerde zaman zaman meydana gelen şiddetli patlamalar da dikkat çekiyor.Bilim insanları, gradyan tekniği sayesinde uzay aracının çektiği fotoğraflara çok daha farklı açılardan bakabilme şansını yakalayabiliyor. Sıradan fotoğraflarda görülemeyen detaylara bu yöntemle ulaşılabiliyor.

SDO'nun elde ettiği veriler ışığında bilim insanları Güneş'in hareketlerini ve Dünya'ya olan etkilerini daha iyi anlamaya çalışıyor. 2010 Şubat'ında uzaya fırlatılan SDO uzay aracının 5 yıl boyunca NASA'nın Güneş araştırmalarında kullanılması planlanıyor.

CİHAN

 

Sizden Gelenler

Kategori: Menü
Yayınlanma: 16 Eylül 2011
Yazdır

{gallery}sizden-gelenler{/gallery}

 

Künye

Kategori: Menü
Yayınlanma: 25 Ağustos 2011
Yazdır

6 yıl önce bir kaç liseli genç....

 

İşte içinde GDO tespit edilen ürünler

Kategori: Menü
Yayınlanma: 03 Ekim 2012
Yazdır

AHaber Tv kanalında yayınlanan program, sofralardaki GDO tehlikesini raporlarla ortaya koydu. Raflardaki 30 ürünü test ettiren program ekibi, birçok markada GDO'ya rastladı.

Bir televizyon programı, damacana su skandalının ardından dün gece büyük yankı uyandıran GDO dosyasını açtı. Fransız bilim adamları geçtiğimiz günlerde GDO'lu mısırla beslenen farelerin yüzde 80'inde kansere rastlandığını ileri süren bir araştırma yayımlayınca gözler bir kez daha GDO'lu gıdalara çevrildi. Birçok Avrupa ülkesi GDO'lu ürünlere yasaklama getirdi.

30 ÜRÜN TESTE GİTTİ

Türkiye'de ise hayvan yemi dışında GDO'lu ürünlerin, ithalat ve tarımı yasak. Hayvan yemi olarak yurda giren GDO'lu ürünlerin gıdalarda katkı maddesi olarak kullanılıp kullanılmadığını araştıran Deşifre ekibi, sofralarımızdaki zehirin izini sürdü. İstanbul genelinde faaliyet gösteren ünlü marketlerden 30 farklı numune toplandı. Bu numuneleri TÜRKLAB üyesi yetkili laboratuvarlarda analiz ettiren program ekibi çikolatadan et ürünlerine kadar çeşitli kalemlerde üründe GDO taraması yaptırdı. Analizler sonucunda numunelerin çoğunda kansere yol açtığı bilimsel raporlarla kanıtlanan GDO'lu katkı maddelerinin kullanıldığı ortaya çıktı. Aralarında ünlü markaların da olduğu (ancak isimler şimdilik gizli tutuluyor) GDO'lu gıdaların listesi tüyler ürpertici.

HAYVAN YEMİ DIŞINDA KULLANILMASI YASAKKEN...

Türkiye'de ise hayvan yemi dışında GDO'lu ürünlerin, ithalat ve tarımı yasak. Hayvan yemi olarak yurda giren GDO'lu ürünlerin gıdalarda katkı maddesi olarak kullanılıp kullanılmadığını araştırdı.

Yapılan araştırma kapsamında İstanbul genelinde faaliyet gösteren ünlü marketlerden 30 farklı numune toplandı.

İŞTE ÜRÜN LİSTESİ

3 dondurma markası
1 salam markası
3 sosis markası
5 çikolata markası
4 hazır köfte markası
6 un markası
1 kıyma markası
1 mısır gevreği markası
1 mısır çerezi markası
1 mısır cipsi markası
1 hazır domates çorbası markası
1 nişasta markası
1 konserve mısır markası
1 domates salçası markası
GDO'lu Çıkan Ürünler

İnegöl Köfte
Galete unu
Çavdar unu
Hazır Ekmek karışımı un
Hazır kıyma
Adana Köfte
Mısır Çipsi
Kakaolu Kremalar

- - -

Yurdum insanından cinsiyet değiştirme yorumları

 

Haber Galerileri

Kategori: Menü
Yayınlanma: 16 Eylül 2011
Yazdır

{gallery}haber-galerileri{/gallery}

 

Hakkımızda

Kategori: Menü
Yayınlanma: 25 Ağustos 2011
Yazdır

Kurulmasının üzerinden tam 6 yıl geçti.Bırakın yerel haber sitesini bir çok işletmecinin hayalidir bu süre.Siteyi kuran ekip site kurulurken lise öğrencisiydi şimdi ise çok farklı yerlerde.Belki de bundan yavaşladı haber girilmesi.

Bir kaç tıklamaya sevinilen bir yerden günde binlerce tıklama alan yerelden farklı bir site haline geldi.Kimi zaman kendi ödevlerimiz şimdi yüzbinler tıklandı.Küçük bir ihtiyaçtı ilçemiz için ama bizim için büyük bir adımdı.Müthiş yerlere gelmedik,çok da tanınmadım ama bir çok siyasi parti,stk tarafından davet edildik.Afilli plaketlere sahip olduk.Küçüktü belki hala küçük fakat kalan koca bir samimiyet oldu.Bundan sonra devam eder mi bilmem.Belki başka projelere belki devam eder ne diyelim hayırlısı...

Bu arada afilli bir hakkımızda yazısı istiyorsanız o da var.Tam 6 yıl önceki gibi....

www.ajansesenler .com haberin yeni adresi sloganıyla kurulmuş olup temel amacı esenlerde bağımsız haber ve kaliteyi birleştirerek gerçek anlamda esenlere değer bir haber sitesi oluşturmaktır.

Güçlü kadrosu ile bunu yapacağını şimdiden belli eden ajans esenler.com ekibi yeni yayın dönemine en iyi şekilde girmeye hazırdır.

Ajans Esenler haber kaidesi olan her haberi yayınlamayı tahüttüt eder ve hiçbir kurum ve kuruluş için bir ayrım yapmaz.

Ajans Esenler.com'a  maille ulaşmak için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  

Facebook: http://www.facebook.com/ajansesenler

 

"Özgürleştirdiğimiz Ülkede Nasıl Olur?"

Kategori: Menü
Yayınlanma: 12 Eylül 2012
Yazdır

ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, Libya büyükelçisinin öldürülmesine böyle şaşırdı.

ABD'nin Libya Büyükelçisi Christopher Stevens'ın, Bingazi'de öldürülmesi sonrası açıklama yapan ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, "Bu gözü dönmüş şiddeti kınıyoruz. Özgürleştirdiğimiz bir ülkede bu nasıl olabilir?" dedi.

"Ortadoğu'YA AŞIKTI, DAHA İYİ BİR LİBYA İÇİN CANINI VERDİ"

"Stevens, Ortadoğu'ya aşıktı" diyen Clinton, Libya'daki devrim sırasında Stevens'ı, Bingazi'ye devrime yardımcı olması için kendisinin gönderdiğini söyledi.

Saldırıdan küçük bir cani grubun sorumlu olduğunu belirten Clinton, ABD büyükelçisinin daha iyi bir Libya'nın kurulması için canını verdiğini belirtti.

"İŞİMİZİN HÂLÂ BİTMEDİĞİNİ GÖRÜYORUZ"

Bu saldırının, 11 Eylül'ün yıldönümünde olmasını da çok üzücü bulduğunu söyleyen Clinton, "Her yıl bu tarihte biz, işimizin hâlâ bitmediğini görüyoruz. Böyle bir şiddet dini korumanın yolu olamaz. Bu olayın hiçbir gerekçesi olamaz" şeklinde konuştu.

"ÖZGÜR VE İSTİKRARLI BİR LİBYA, ABD'NİN ÇIKARINA"

ABD-Libya dostluğunun bu saldırıdan etkilenmeyeceğini dile getiren Clinton, özgür ve istikrarlı bir Libya'nın ABD'nin çıkarına olduğunu belirtti.

"FAİLLER ADALETE TESLİM EDİLECEK"

Cliton'ın ardından bir açıklama da ABD Başkanı Barack Obama'dan geldi. "Saldırıyı mümkün olan en sert şekilde kınıyoruz" diyen Obama, "Saldırının failleri adalete teslim edilecek ve yargılanacak ancak asla affedilmeyeceklerdir" dedi.

"STEVENS'I LİBYA HALKI HASTANEYE KALDIRDI"

Libya halkının, Stevens'ı yaralı olarak hastaneye kaldırdığını hatırlatan Obama, "Stevens devrim sırasında Bingazi de görev yaptı. Libya'nın yeniden inşası konusunda onlara yardımcı oldu. Bu genç demokrasiye destek sağladı. Kendisinin bilgi ve deneyimine çok ihtiyacımız vardı. Pek çok diplomat onun ayak izlerini takip etmeye devam edecek" şeklinde konuştu.

LİBYA: MASUM İNSANLAR HEDEF ALINMAMALI

Libya Milli Genel Kongre (MGK) Başkanı Muhammed el-Mugaryef, Bingazi'de dün gerçekleştirilen saldırının, İslam dini ve Libya'nın toplumsal değerleriyle uyuşmadığını belirtti. Mugaryef, ''Hz. Muhammed'in şahsına ve inancımıza yönelik hakaret içeren her türlü hareketi kınıyoruz. Ancak her ne şart altında olursa şiddetin bir yöntem olarak benimsenmesini ve masum insanların hedef alınmasını doğru bulmuyoruz'' diye konuştu.

Libya Başbakanı El Kib ise saldırının kimler tarafından gerçekleştirildiği yönündeki soruları cevapsız bıraktı. Soruşturmanın devam ettiğini belirten El Kib, nihai sonucu yakında kamuoyuyla paylaşacaklarını belirtti.

LİBYALI GÜVENLİK GÖREVLİLERİ DE ÖLDÜ

Libya'nın Bm Temsilci Yardımcısı İbrahim Dabbaşi ise saldırıda Libyalı güvenlik görevlilerinin de yaşamını yitirdiğini açıkladı.

Saldırının Libya'nın çıkarlarına hiçbir şekilde hizmet etmediğini ve İslamiyet'in imajına büyük zarar verdiğini söyleyen Dabbaşi, saldırıda 10 Libyalı güvenlik görevlisinin öldüğünü, bazılarının da yaralandığını kaydetti.

"HAVASIZLIKTAN BOĞULDU"

ABD Büyükelçisi Christopher Stevens'ı tedavi eden Libyalı doktor, Stevens'ın, yangın sonrası dumandan boğularak hayatını kaybettiğini açıkladı. Libyalı doktor Ziyad Ebu Zeyid, Libyalılar tarafından Bingazi Tıp Merkezi'ne getirilen Stevens'ı hayata döndürmek için 1.5 saat uğraştığını ama başaramadığını söyledi.

 

Programlardan Görüntüler

Kategori: Menü
Yayınlanma: 16 Eylül 2011
Yazdır

{gallery}programlardan-goruntuler{/gallery}

 

Ramazan Ayı-2012

Kategori: Menü
Yayınlanma: 13 Temmuz 2012
Yazdır

ramazan

 

Esenlerden Görüntüler

Kategori: Menü
Yayınlanma: 16 Eylül 2011
Yazdır
 
Kategori: Menü
Yayınlanma: 24 Ağustos 2011
Yazdır

.

Devamını oku: Sivil Toplum Kuruluşları Haberleri
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
Önceki Sonraki

2015 Genel Seçim Esenler Sonuçları

25-06-2015 Tıklama:1800 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

2015 Genel Seçim Esenler Sonuçları

2015 Türkiye genel seçimleri, 7 Haziran 2015 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi25. Dönemi'nin 550 yeni üyesini belirlemek için yapılan genel seçimleri. Seçim, Türkiye Cumhuriyeti siyasi tarihi'nin 24. genel seçimleridir. Seçim sonuçlarına göre, hiçbir siyasi parti tek...

Devamını oku

CHP İlçe Başkanı'ndan Tehdit Gibi Açıkla…

23-03-2014 Tıklama:1883 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

CHP İlçe Başkanı'ndan Tehdit Gibi Açıklama!

Rıdvan Salman'ın Haberi: CHP Esenler İlçe Başkanı Halil Özden’in, “Seçime beş gün kala son bir sürpriz yapacağız. Bazılarının sokağa çıkmaya yüzü bile kalmayacak” şeklindeki açıklamaları tartışma konusu oldu. Gazetemize konuşan Halil Özden,...

Devamını oku

Ahmetfidan.tc Açıldı

10-03-2014 Tıklama:2104 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Ahmetfidan.tc Açıldı

MHP Esenler Belediye Başkan Adayı Ahmet Fidan'ın Resmi Web Sitesi ahmetfidan.tc açıldı.Sitede Ahmet Fidan'ın  Öz Geçmişi,iletişim bölümü ve Ahmet Fidan'ın esnaf ziyaretlerinden fotoğraflar bulunuyor. Siteye Gitmek İçin Tıklayın

Devamını oku

Erol Urhan'ın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınl…

08-03-2014 Tıklama:1855 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Erol Urhan'ın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Mesajı

Saadet Partisi Esenler Belediye Başkan Adayı Erol Urhan  8 Mart, "Emekçi Kadınlar Günü" dolayısı ile bir mesaj yayınladı.İşte Yayınladığı Mesaj: Dünya Kadınlar Günü, ülkemizde ilk kez 1921 yılında 8...

Devamını oku

Ahmet Kurt'tan 8 Mart Kadınlar Günü Mesa…

07-03-2014 Tıklama:1721 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Ahmet Kurt'tan 8 Mart Kadınlar Günü Mesajı

Esenler Ortopedik Engelliler Derneği Onursal Başkanı Ahmet KURT 08 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle gazetemize bir mesaj göndererek Kadınlar toplumda hak ettiği yeri, hak ettiği şekilde almalıdır. Diyerek Tüm kadınların...

Devamını oku

HAVALANI MAHALLESİ KONUŞMASI ANALİZİ

03-02-2014 Tıklama:2653 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

HAVALANI MAHALLESİ KONUŞMASI ANALİZİ

Aşağıda yapacağımız analiz belediye başkanının halkımızla yaptığı ve basınımızın yayınladığı aşağıda linkleri verilen konuşmalardan derlenmiştir. Belediyelerin asli görevlerinden biri imar planı hazırlamaktır. Şehirlerin yaşanabilir olmasını ve yaşayanların mutlu olduğu, can,...

Devamını oku

BELEDİYE MECLİSİ 3 ŞUBAT’TA

31-01-2014 Tıklama:1756 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

BELEDİYE MECLİSİ 3 ŞUBAT’TA

  Esenler Belediye Meclisi’nin Şubat ayı toplantıları, 3- 7 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Şubat Meclisi’nin ilk oturumu, 3 Şubat 2014 Pazartesi günü saat 15.00’da yapılacak. 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesi...

Devamını oku

Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar O…

26-01-2014 Tıklama:2074 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Şahin

Esenler Birlesik Esnaf ve Sanatkarlar Odasi Olağan Genel Kurulunda yapılan seçimi daha önce de başkan yardımcılığı yapan Şükrü Şahin Kazandı.Esenlerli Esnafımıza Hayırlı Uğurlu Olsun.1 nolu sandık sonucuArslan Arslan :57Şukru Şahin...

Devamını oku

Şahin Esenler İçin Projelerini Anlattı

23-01-2014 Tıklama:1784 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Şahin Esenler İçin Projelerini Anlattı

      Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçimine İki gün kala mevcut Oda Başkan Vekili ve Başkan adayı Şükrü Şahin ‘ İstanbul Fm’de seçime ve projelerine yönelik canlı yayına katıldı… Başkan...

Devamını oku

Erol Urhan'dan Mevlid Kandili Tebriği!

12-01-2014 Tıklama:1985 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Erol Urhan'dan Mevlid Kandili Tebriği!

Saadet Partisi Esenler Belediye Başkan Adayı Erol URHAN, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. İşte O Mesaj: Kızgın çöllerden, çorak topraklardan ve karanlığa gömülmüş hayatların içinden, alemlere rahmet olarak seçilen, "Örnek İnsan" Hz....

Devamını oku

Esenler'e Emniyet Müdürü Dayanmıyor!

25-12-2013 Tıklama:3416 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Esenler'e Emniyet Müdürü Dayanmıyor!

Rıdvan Salman'ın Haberi: 25 Temmuz 2013 tarihinde Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Erhan Akgün görevinden alındı. Türkiye’de ki siyasi dengeleri derinden sarsan 17 Aralık tarihli yolsuzluk operasyonu sonucunda İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde...

Devamını oku

Meclis Üyesi Cemal Kaya'nın Acı Günü!

22-12-2013 Tıklama:2118 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Meclis Üyesi Cemal Kaya'nın Acı Günü!

Rıdvan Salman'ın Haberi: CHP Esenler Belediye Meclis Üyesi Cemal Kaya’nın annesi Hanım Kaya 88 yaşında vefat etti. Hastalığın teşhisinden bu yana uzun yıllar tedavi gören merhume en son Çapa Tıp Fakültesi’nde tedavi...

Devamını oku

Kaymakamlık Artık Sosyal Medyada

14-12-2013 Tıklama:1965 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Kaymakamlık Artık Sosyal Medyada

Esenler Kaymakamlığı, en büyük eksiklerinden biri olan sosyal medya hesaplarını açarak büyük bir açığı kapattı. Esenler Kaymakamlığı'nın resmi sitesinden duyurulan haberde Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarının açıldığı belirtildi. Göreve geldiği günden...

Devamını oku

Erolurhan.com açıldı!

12-12-2013 Tıklama:2884 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Erolurhan.com açıldı!

Saadet Partisi Esenler Belediye Başkan Adayı Erol Urhan'ın resmi internet sitesi www.erolurhan.com açıldı.Görsel tasarımıyla göze çarpan sitede Erol Urhan'ın öz geçmişi,belediyecilik anlayışı ve seçim politikası,basına yansıyan haberleri,yaptıkları ziyaretleri ve Esenlerlilerin...

Devamını oku

Ak Parti Sarıgül İçin Seferber Oldu!

21-11-2013 Tıklama:2787 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Ak Parti Sarıgül İçin Seferber Oldu!

Mustafa Sarıgül’ün Esenler’e gelişini öğrenen Esenler Ak Parti İlçe Teşkilatı Esenler’de adeta seferberlik ilan etti. Esenler'in tüm caddelerinde 98 yerinde kurulan üye standları hem beklenen ilgiyi görmedi hem de yolları kapatmasıyla...

Devamını oku

Esenler Kaymakamlığı'dan Anket Çalışması…

19-11-2013 Tıklama:2437 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler Kaymakamlığı'dan Anket Çalışması

Esenler Kaymakamlığı Esenler' deki Kamu Kurum ve Kuruluşlarından hangisinin daha başarılı olduğuna dair bir anket çalışması başlattı.Esenler'de en çok beğenilen kamu kuruluşunun hangisi seçileceği ise merak konusu Anket İçin Tıklayın

Devamını oku

Saadet Partisi'nden 30 Bin Aşure!

18-11-2013 Tıklama:2611 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Saadet Partisi'nden 30 Bin Aşure!

Ajans Esenler / Özel Haber: Saadet Partisi Esenler İlçe Teşkilatı her yıl geleneksel olarak düzenlediği aşure dağıtım programına bir yenisini daha ekledi.Öğle saatlerinde Turgut Reis mahallesinde ikinde vaktinde de Dörtyol...

Devamını oku

Mustafa Sarıgül: Esenlerden Bismillah Di…

18-11-2013 Tıklama:1818 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Mustafa Sarıgül: Esenlerden Bismillah Diyeceğiz!

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Esenler ve Bağcılardan seçim kampanyasına başlayacaklarını belirtti. Sarıgül, "Çarşamba günü Esenler ve Bağcılardan Bismillah diyoruz. CHP'nin kadın kollarının güçlü ruhunu, çalışma azmini daha da ön plana çıkaracağız.” dedi. Sarıgül 20 Kasım...

Devamını oku

Has Partili'ler CHP'ye Geçti!

07-11-2013 Tıklama:1904 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Has Partili'ler CHP'ye Geçti!

Ajansesenler / Haber Merkezi Daha önce Has Parti’de görev yapmış birçok kişi Cumhuriyet Halk Partisi Esenler İlçe Binası’nda düzenlenen rozet takma töreniyle resmen CHP’ye geçiş yaptılar. Törende konuşan Esenler İlçe Başkanı Halil...

Devamını oku

Saadet Partisi'nden Meclise 3 Önerge

06-11-2013 Tıklama:1848 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Saadet Partisi'nden Meclise 3 Önerge

Esenler Belediye Meclisi’nin 4. Seçim Dönemi 5. Çalışma yılı 2013 Senesi Kasım ayı meclis toplantılarının birinci birleşiminde Saadet Partisi Esenler Belediye Meclis Üyeleri toplam 3 önerge verdi. ESENLER BELEDİYESİ MECLİS...

Devamını oku

Esenler'de “HUZUR TOPLANTISI” 13 KASIM’D…

05-11-2013 Tıklama:1969 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler'de “HUZUR TOPLANTISI” 13 KASIM’DA…

“HUZUR TOPLANTISI” 13 KASIM’DA…Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün düzenlediği Esenlerde genel asayiş ve güvenliğe ilişkin çözüm önerilerinin tartışılacağı bu yıl ki “Huzur Toplantısı”, 13.11.2013 tarihinde Esenler Belediyesi Kültür Merkezi Nikâh Salonu’nda...

Devamını oku

Kaymakam Ünal'dan Sağlıkçılara Uyarı

05-11-2013 Tıklama:2011 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Kaymakam Ünal'dan Sağlıkçılara Uyarı

Esenler İlçe Kaymakamı Yüksel Ünal, Esenler’deki Sağlık Ocakları ve Aile Sağlığı Merkezleri’nde görevli doktor ve personelin vatandaşlara daha iyi davranmaları ve mesailerine dikkat etmeleri hususunda 01.11.2013 tarih ve 5233 sayılı...

Devamını oku

Esenler'deki Son Yerel Seçim Anketi Açık…

01-11-2013 Tıklama:3642 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler'deki Son Yerel Seçim Anketi Açıklandı

Mak Danışmanlık İstanbul ilçelerinde yaptığı yerel seçim anketi'nin sonuçlarını açıkladı.Esenler'de Yapılan son yerel seçim anketinde adayını açıklayan Saadet Partisi'nin oy oranlarını %20ye çıkartması dikkat çekti.Aday adayı olmadığı söyletisiyle Sarsılan Chp'nin...

Devamını oku

BELEDİYE MECLİSİ 4 KASIM’DA

31-10-2013 Tıklama:1916 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

BELEDİYE MECLİSİ 4 KASIM’DA

Esenler Belediye Meclisi’nin Kasım ayı olağan toplantıları, 04-08 Kasım 2013 tarihleri arasında yapılacak. Meclisin ilk oturumu 04 Kasım 2013 Pazartesi günü saat 15.00’da gerçekleştirilecek.  5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesi...

Devamını oku

SP Esenler'den 29 Ekim Tebriği

29-10-2013 Tıklama:2057 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

SP Esenler'den 29 Ekim Tebriği

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Sn. Tuğrul YALÇINKAYA ve Saadet Partisi Esenler Belediye Başkan Adayı Sn. Erol URHAN 29 Ekim Cumhuriyet bayramı için müşterek bir kutlama mesajı yayınladılar: " Cumhuriyet’in bundan...

Devamını oku

Cumhuriyetin 90.Yılı Kutlama Programı

28-10-2013 Tıklama:1863 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Cumhuriyetin 90.Yılı Kutlama Programı

Cumhuriyetin 90.Yılı Kutlama Programı İçin Tıklayın

Devamını oku

Göksu Yeniden Aday Oldumu?

26-10-2013 Tıklama:4957 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Göksu Yeniden Aday Oldumu?

Yerel seçimlerin 4 yılda bir yapılıyor olması gereği 30 Mart 2014 tarihinde yapılması planlanan 2014 yerel seçimleri, Türkiye Cumhuriyeti bünyesindeki yerel yönetimleri belirleyecek bir seçimdir. Tekrar aday olup olmayacağı merak konusu olan Esenler Belediye Başkanı Mehmet...

Devamını oku

Saadet Partisi Esenler Belediye Başkan A…

26-10-2013 Tıklama:6838 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Saadet Partisi Esenler Belediye Başkan Adayı Erol Urhan

Erol Urhan Kimdir? Niğde Hacı Abdullah Kasabası 1962 doğumlu Erol URHAN, ilkokulu Hacı Abdullah Kasabası Şehit Mustafa Avcı, orta öğrenimini İstanbul Mahmutpaşa okulunda tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde Lisans eğitimi...

Devamını oku

İşte Saadet Partisi Belediye Başkan Aday…

25-10-2013 Tıklama:3868 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

İşte Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı...

Saadet Partisi Esenler İlçe Teşkilatı Esenler Belediye Başkan Adayını tanıtmak üzere kahvaltılı aday tanıtım programı düzenledi.Programa Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer,Saadet Partisi Bursa İl Başkanı,Saadet Partisi Eski Belediye...

Devamını oku

Esenler Saadet Partisi'nden Bayram Mesaj…

14-10-2013 Tıklama:2020 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Esenler Saadet Partisi'nden Bayram Mesajı!

Muhterem Esenler Halkı; Kurban, İslam’ın şiarlarından olup, bütün peygamberler ve insanlık tarihi boyunca tatbik  edilen bir ibadettir. Allah'a adadığımız Kurbanlarımız ise "Paylaşımın" ve " Kardeşliğimizin" Bir teminatı olmakla beraber, hem de...

Devamını oku

Esenler Halk Eğitimi Merkezi Usta Öğreti…

08-10-2013 Tıklama:2389 Haber Editörü - avatar Haber Editörü

Esenler Halk Eğitimi Merkezi Usta Öğretici Başvuru sonuçları

Esenler Halk Eğitimi Merkezi Usta Öğretici Başvuru sonuçları için TIKLAYIN

Devamını oku

Esenler'de İlk Yerel Seçim Anketi

07-10-2013 Tıklama:2537 Haber Editörü - avatar Haber Editörü

Esenler'de İlk Yerel Seçim Anketi

Orc Araştırma Şirketi tarafından İstanbul'daki Tüm ilçeler'de yapılan yerel seçim Anketi'nin Esenler sonucu açıklandı.Anket Sonucunda Ak Parti'nin %44,2 Chp'nin 14,2 Saadet Partisi'nin 12,5 Bdp'nin 5,9 diğer 2,2 Adaya bağlı seçmen...

Devamını oku

Meslek Liseleri Öğrenci yerleştirme Sonu…

14-09-2013 Tıklama:1917 Haber Editörü - avatar Haber Editörü

Meslek Liseleri Öğrenci yerleştirme Sonuçları

Meslek Liseleri Öğrenci yerleştirme Sonuçları için TIKLAYIN

Devamını oku

Esenler Saadet'ten Belediye Meclisine 7 …

04-09-2013 Tıklama:2344 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Esenler Saadet'ten Belediye Meclisine 7 Soru

Saadet Partisi Esenler Belediye Meclis Üyeleri, Esenler Belediye Meclisi’nin 4. Seçim Dönemi 5. Çalışma yılı 2013 Senesi Eylül ayı meclis toplantılarının birinci birleşiminde toplam yedi adet soru önergesi verdi. İşte O...

Devamını oku

Esenler Belediye Meclisi 2 Eylül'de

30-08-2013 Tıklama:1905 Haber Editörü - avatar Haber Editörü

Esenler Belediye Meclisi 2 Eylül'de

Esenler Belediyesi’nin Eylül ayı Meclis Toplantıları, 2 – 6 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Meclis Toplantıları’nın ilk oturumu, 2 Eylül 2013 Pazartesi günü düzenlenecek.5393 Sayılı Yasanın 20. maddesi gereğince; Esenler...

Devamını oku

Chp'den Alternatif Kutlama

30-08-2013 Tıklama:1992 Haber Editörü - avatar Haber Editörü

Chp'den Alternatif Kutlama

Daha önceki Milli Bayramlar'da da resmi kutlamaya katılmayan ve altarnatif kutlama yapan Chp bu sene de geleneğini bozmadıEsenlerdeki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları yine çift başlı olarak kutlandı. Her iki...

Devamını oku

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları İle İlgi…

29-08-2013 Tıklama:4058 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları İle İlgili Açıklama

Ücretli Öğretmenli Müracaat formunu buradan indiriniz. Formu doldurduktan sonra elden Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edebileceğiniz gibi, esenler34@meb.gov.tr e-posta adresine de gönderebilirsiniz. İlgililere duyurulur.

Devamını oku

YEREL BASININ SORUNLARI TV 2000’DE TARTI…

28-08-2013 Tıklama:1912 Haber Editörü - avatar Haber Editörü

YEREL BASININ SORUNLARI TV 2000’DE TARTIŞILACAK

Türkiye’de yerel basının sorunlarının bir türlü çözülemediği,bugidişlede  bir türlü çözüleceği gibi  gözükmeyen  günümüze yerel basının  sorunlarını enine boyuna tartışmak ve çözüm yollarını aramak   üzere 7 Eylül 2013’de TV 2000’de  canlı...

Devamını oku

CHP İlçe Başkanı Özden’e plaket…

28-08-2013 Tıklama:1802 Haber Editörü - avatar Haber Editörü

CHP İlçe Başkanı Özden’e plaket…

Adıyaman İli Besnililer Derneği, CHP Esenler İlçe başkanı Halil Özden’i makamında ziyaret ederek bir plaket takdim ettiler.Cumhuriyet Meydanı’ndaki İlçe Binası’nda gerçekleşen ziyarete Dernek Başkanı Mustafa Kuş’un yanı sıra Dernek Yönetimi...

Devamını oku

Esenler'deki Rabia Meydanı Ruhat Mengi’y…

28-08-2013 Tıklama:2146 Haber Editörü - avatar Haber Editörü

Esenler'deki Rabia Meydanı Ruhat Mengi’yi Rahatsız Etti

  Vatan Gazetesi yazarı Ruhat Mengi, Dörtyol Meydanı’nın Rabia Meydanı olarak değiştirilmesi iddiasından rahatsız oldu.   Vatan Gazetesi yazarı Ruhat Mengi, Dörtyol Meydanı'nın Rabia Meydanı olarak değiştirilmesinden rahatsız oldu. Rahatsızlığını da bizde kahraman...

Devamını oku

Nazım Madenoğlu Veda Etti

27-08-2013 Tıklama:2689 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Nazım Madenoğlu Veda Etti

Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu İçişleri bakanlığı tarafından yapılan kaymakamlık değişimlerinden dolayı Mezit'liye tayin oldu.Nazım Madeoğlu'nun bugünki son görevi.Nazım madenoğlu veda etmeden önce Esenler'lilerle yemekte buluştu Ağustos 2008’den bu yana ilçemizde görev...

Devamını oku

SARIÇAYIRLARIN ACI GÜNÜ...

18-08-2013 Tıklama:1914 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

SARIÇAYIRLARIN ACI GÜNÜ...

CHP Esenler İlçe yönetim kurulu üyesi Aysel Sarı çayır’ın annesi vefat etti.Vefat eden anne Tamam Sarı çayır, uzun bir süreden beri kanser tedavisi görüyordu. Tamam Sarıçayır iki gün önce kaldırıldığı...

Devamını oku

Saadet Partisi'nden Bayram Tebriği

06-08-2013 Tıklama:2071 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Saadet Partisi'nden Bayram Tebriği

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul YALÇINKAYA, Ramazan Bayramı Münasebetiyle Tebrik Mesajı Yayınladı. Çok değerli Esenler Halkımız, Başı Rahmet, ortası Mağfiret sonu Cehennem Azabından Kurtuluş olan Ramazan ayının sonuna gelmiş bulunmaktayız.;Ömrümüzü bir Ramazan...

Devamını oku

"YAPTIKLARI ETKİNLİKLERLE RAMAZANI …

06-08-2013 Tıklama:1732 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

"YAPTIKLARI ETKİNLİKLERLE RAMAZANI CÜMBÜŞE ÇEVİRDİLER"…

Esenler CHP İlçe Başkanı Halil Özden, Belediye Başkanı ile birlikte bulunduğu bir iftarda ‘Ramazan ayı ibadet ayıdır, şov yapma ve siyaset yapma ayı değildir, bu iftar sofraları reklam ve siyasi...

Devamını oku

Saadet Partisi Kadir Gecesini Kutladı

31-07-2013 Tıklama:2275 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Saadet Partisi Kadir Gecesini Kutladı

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkalığı Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayımladı. İşte O Mesaj: Değerli yerel basın mensupları ve Esenler halkımız; Mübarek Kadir Gecenizi kutlar, tebriklerimizi sunarız. Mübarek Ramazan-ı şerifin artık son günlerine girmiş bulunmaktayız. Faydalanmış...

Devamını oku

Ayar’dan Kardeşlik Mesajı

28-07-2013 Tıklama:1805 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Ayar’dan Kardeşlik Mesajı

Esenler Trabzonlular Derneği Gençlik Komisyonu Başkanı Onur Ayar,Cumhuriyet Meydanı’nda açtıkları stantta tüm Esenler Gençliğine birlik ve beraberlik içeren mesajlar verdi.Ayar, ’’Derneğimiz faaliyetlerine başladığı ilk günlerde inanınız ki akraba akrabayı tanımıyordu....

Devamını oku

Saadet Gençliği Sahur'da buluştu

28-07-2013 Tıklama:2331 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Saadet Gençliği Sahur'da buluştu

Saadet Partisi Esenler İlçe Gençlik Kolları sahur programlarının ilkini Esenler Kemer Stadyumunda düzenledi.Kemer Stadında yapılan sahura Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcı Erol Urhan,Saadet Partisi İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı...

Devamını oku

Esenler Kaymakamı Değişti!

20-07-2013 Tıklama:6589 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler Kaymakamı Değişti!

2013 Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile bazı bakanlıklara ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Kararname ile 14 kaymakam ve 8 vali yardımcısı değişik görevlere getirildi. 43 vali yardımcısı kaymakamlağa atandı.Toplamda 568 mülki...

Devamını oku

Esenler Saadet 10 Milyon TL'nin Peşinde!

10-07-2013 Tıklama:2382 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Esenler Saadet 10 Milyon TL'nin Peşinde!

Ajans Esenler / Özel Haber Kentsel Dönüşüm hakkında cevapsız kalan sorular ve halktan gelen tepkiler üzerine Saadet Partisi Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Meclisi’ne verdikleri soru önergesi ile Havaalanı Mahallesi’nde yapılacak kentsel...

Devamını oku

Yalçınkaya'dan Gündem Oluşturacak Açıkla…

08-07-2013 Tıklama:1770 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Yalçınkaya'dan Gündem Oluşturacak Açıklamalar!

Ajans Esenler / Özel Haber Saadet Partisi Esenler İlçe Teşkilatı Geleneksel olarak gerçekleştirdiği parti pikniklerini bu sene de Başakşehir Şamlar mevkinde Organize etti.Piknikte yapılan divanda konuşan Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı...

Devamını oku

Belediye Meclisinde Otobüs Hattı Atışmas…

06-07-2013 Tıklama:3511 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Belediye Meclisinde Otobüs Hattı Atışması!

Rıdvan Salman'ın Haberi: Ajansesenler’in, 33D otobüs hattının reklamının yapılırken seferlerinin olmaması üzerine yaptığı “Esenler'de 33D Hattı Yok!” başlıklı haber üzerine 33D otobüs hattı belediye meclisine konu oldu. Saadet Parti’li Belediye Meclis Üyesi...

Devamını oku

Esenler'de 33D Hattı Yok!

28-06-2013 Tıklama:3531 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler'de 33D Hattı Yok!

Ajans Esenler/Özel Haber Esenler Belediyesi'nin Esenler'de ulaşım artık daha kolay sloganıyla Tüm Esenler'de bilbordlarla,pankartlarla ve led ekranlarda İETT ve Esenler Belediyesi'nin ortaklaşa aldığı karara göre 33D Esenler - Mecidiyeköy İETT hattı ile...

Devamını oku

Didik Didik Ettik, 400 Projeyi Bulamadık…

23-06-2013 Tıklama:2146 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Didik Didik Ettik, 400 Projeyi Bulamadık!

Rıdvan Salman'ın Haberi: SP Esenler İlçe Teşkilatı yerel basınla birlikte düzenlediği sabah kahvaltısı ve basın açıklamasında Gezi Parkı’ndan Prestij Esenler’e kadar bir çok konu konuşuldu. Saadet Partisi Esenler İlçe Merkezinde düzenlenen kahvaltılı...

Devamını oku

İBB’den Esenler'e 3 Milyon TL’lik Yardım…

23-06-2013 Tıklama:2018 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

İBB’den Esenler'e 3 Milyon TL’lik Yardım!

Rıdvan Salman'ın Haberi: Esenler Belediye Meclisi, 4’ncü Seçim Dönemi 5’nci Çalışma Yılı 2013 Senesi Birinci Olağanüstü Meclis Toplantısı Başkan Vekili Ömer Çetinkaya Başkanlığı’nda gerçekleştirildi. Toplantıda, İBB’den 3 Milyon 497 bin 803 TL’lik...

Devamını oku

Birol Aydın Esenler'de Gündemi Yorumladı…

22-06-2013 Tıklama:2596 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Birol Aydın Esenler'de Gündemi Yorumladı!

Ajansesenler/Özel Haber Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanlığı'nın Esenler Belediyesi Konferans Salonunda 'Türkiye'de ve Dünya'da Neler Oluyor' başlıklı bir konferans düzenledi. Konferansa; Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, Saadet Partisi İstanbul İş Başkan Yardımcısı...

Devamını oku

Saadet Partisi'nden Berat Kandili Tebriğ…

21-06-2013 Tıklama:2396 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Saadet Partisi'nden Berat Kandili Tebriği

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkalığı Gazetemize Beraat Kandili ile ilgili  Tebrik Mesajı Gönerdi İşte Yapılan Kandil Tebriği; Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanlığı olarak, siz emekçi basın mensuplarının,Esenler halkımızın, ülkemizin ve...

Devamını oku

Saadet Partisi'nden Tekstilkent Ziyareti

05-06-2013 Tıklama:2179 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Saadet Partisi'nden Tekstilkent Ziyareti

Saadet Partisi Esenler İlçe Teşkilatı, Tekstilkent'in yeni başkanı Nuri Karaduman'ı ziyaret ettiler. Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya ve yönetim kurulu üyeleri yeni seçimle başa gelen TekstilKent yönetim kurulu başkanı...

Devamını oku

Saadet Partisi'nden Kandil Tebriği

05-06-2013 Tıklama:1801 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Saadet Partisi'nden Kandil Tebriği

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanlığı Miraç Kandili Nedeniyle Basın Açıklaması yaptı,işte yapılan basın açıklamasıEsenler İlçemizin Değerli Basın Mensupları; Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanlığı olarak, siz emekçi basın mensuplarının, Esenler halkımızın, ülkemizin...

Devamını oku

Haziran Ayı Belediye Meclisi Olaylı Başl…

05-06-2013 Tıklama:2170 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Haziran Ayı Belediye Meclisi Olaylı Başladı!

Kurulduğu ilk günden bu yana, Esenler hakkında yaptığı seviyeli haberleri ve haberlerinde kullandığı özgün dili ile Esenler’de gündeme uyan değil gündem oluşturan haber sitesi olan ajansesenler, siz değerli Esenler halkını Esenler’de...

Devamını oku

Esenler Müftüsü Ali Kara'ya Veda Yemeği!

31-05-2013 Tıklama:2751 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Esenler Müftüsü Ali Kara'ya Veda Yemeği!

Emekliye ayrılan Esenler Müftüsü Ali Kara onuruna Esenler Kültür Merkezi'nde bir veda yemeği düzenlendi. ESERLERİNİ ENSAR VAFINA VAKFETTİ Yenilen yemeğin ardından ilk konuşmayı yapan eski Esenler Müftüsü Ali Kara...

Devamını oku

Göksu: Bu Arkadaşı Taşlayın!

28-05-2013 Tıklama:2562 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Göksu: Bu Arkadaşı Taşlayın!

Rıdvan Salman'ın Haberi: Her hafta farklı bir camide dağıtılan pilav eşliğinde halka projelerini anlatan Göksu, bu hafta Esenler Dörtyol Merkez Camii’ndeydi. Cuma namazının ardından caminin önünde vatandaşlara seslenen Esenler Belediye Başkanı M....

Devamını oku

Bizi Esenler Halkına Rezil Ettiniz!

26-05-2013 Tıklama:2628 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Bizi Esenler Halkına Rezil Ettiniz!

  Rıdvan Salman’ın Haberi: Yıldız Teknik Üniversitesi Bahar Şenliklerinde sarhoş öğrencilerle üniversite yönetimi arasında çıkan tartışmanın basına yansımasının ardınan üniversite rektörü sarhoş öğrencilere sert çıktı. Yıldız Teknik Üniversitesi Bahar Şenliklerinde sarhoş öğrencilerle üniversite...

Devamını oku

Otistik Engelliler Yeni Yerlerine Taşınd…

20-05-2013 Tıklama:1946 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Otistik Engelliler Yeni Yerlerine Taşındı

Havaalanı mahallesindeki Açılışa Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Başkan Yardımcısı Aydın Polat, Kızılay Şube Başkanı Lütfü Kahveci, Otistik Çocuklar Eğitim Derneği Başkanı Bekir Sağız, ESDEF Başkanı Süleyman Kahveci ve engelli dernekleri...

Devamını oku

YALÇIN AKDOĞAN GENÇ AKADEMİSYENLERLE BUL…

20-05-2013 Tıklama:1910 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

YALÇIN AKDOĞAN GENÇ AKADEMİSYENLERLE BULUŞTU

Esenler Şehir  Düşünce Merkezinin ikincisini düzenlediği genç akademisyenler toplantısının  konuğu Başbakan Başdanışmanı Doç. Dr. Yalçın AKDOĞAN oldu. Programa ayrıca MKYK üyesiProf.Dr Mazhar BAĞLI   İlçe BaşkanıAv. Umut ÖZKAN, Belediye Başkanı M.Tevfik...

Devamını oku

Esenler'deki Akil İnsanlar Toplantısında…

12-05-2013 Tıklama:1958 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler'deki Akil İnsanlar Toplantısında Gerginlik

Prof. Dr. Zekeriya Beyaz, Akil İnsanlar Marmara Bölgesi Heyeti’nin katıldığı “Çözüm Süreci” toplantısında protesto edildi. Akil İnsanlar Marmara Bölge Heyeti'nin katılımıyla Esenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Çözüm Süreci” toplantısına Prof. Dr....

Devamını oku

Esenler Saadet'ten Engelliler Haftası Me…

10-05-2013 Tıklama:2227 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Esenler Saadet'ten Engelliler Haftası Mesajı!

Değerli Esenler Halkı ve Muhterem Engelli Vatandaşlarımız..! 10-16 Mayıs Tarihleri arasında dünya genelinde ve Türkiye'de büyük duyarlılıkla geçmesi gereken bir haftaya hep birlikte girmiş bulunuyoruz. Engelli kardeşlerimizin ve ailelerinin, huzurla, sağlıkla,...

Devamını oku

Esenler Narman İle Kardeş İlçe Oluyor!

02-05-2013 Tıklama:1770 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler Narman İle Kardeş İlçe Oluyor!

Esenler Belediyesi’nın Mayıs ayı Meclis toplantıları 6- 10 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Meclisin ilk oturumu, 6 Mayıs 2013 tarihinde yapılacak. 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesi gereğince; Esenler Belediye Meclisi’nin...

Devamını oku

Dershaneden Kaymakama Ziyaret!

30-04-2013 Tıklama:2550 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Dershaneden Kaymakama Ziyaret!

  Esenler Atışalanı'nda bulunan Zirve Dergisi Dershaneleri Esenler Şubesi Genel Müdürü Hafız Erdem ve Zirve Dergisi Dershaneleri Şube Müdürü Fatih GÜRSOY Esenler Kaymakamı Nazım Mademoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette, 19 Nisan 2013 Cuma günü...

Devamını oku

Saadet Partisi Gençliğinden 3 Milyon Sal…

27-04-2013 Tıklama:1819 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Saadet Partisi Gençliğinden 3 Milyon Salavat!

Saadet Partisi Esenler İlçe Gençlik Kolları Kutlu doğum haftası vesilesiyle peygamberimize 3 milyon salavat toplandı.3milyon Salavat toplamak için dörtyol meydanında stad kuruldu.Kurulan standa ilgi oldukça fazla oldu.Salavat yazdıranlara Prof Dr.Necmettin...

Devamını oku

Akil İnsanlar Esenler'de Konuştu!

23-04-2013 Tıklama:1888 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Akil İnsanlar Esenler'de Konuştu!

Akil İnsanlar Marmara Grubu Genel Sekreteri Yüksel Levent Korkut Esenler'de konuştu. Korkut, protestolara karşı yeni bir dil geliştirilmesi ile çözülebileceğini söyledi. Esenler Belediyesi'nin düzenlediği Barış Ekmeği Festivali'ne katılan Korkut, gazetecilerin gündeme...

Devamını oku

İlçe Milli Eğitim'den Kutlu Doğum Mesajı…

15-04-2013 Tıklama:1562 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

İlçe Milli Eğitim'den Kutlu Doğum Mesajı!

Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlü’nce Esenler Belediyesi Kültür Merkezi'nde ‘Kutlu Doğum Haftası’ etkinliği düzenleniyor. 18 Nisan 2013 Perşembe günü saat 18:00’da Esenler Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşecek ‘Kutlu Doğum Haftası’ etkinliğü için Esenler İlçe...

Devamını oku

Esenler'li Gençlere Ücretsiz İnternet Hi…

12-04-2013 Tıklama:2185 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler'li Gençlere Ücretsiz İnternet Hizmeti

Emre Bitiş'in Haberi: İ.B.B. Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren BELNET birimine ait Gezici Otobüs Esenler’deydi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren ve internet evleri ile ücretsiz...

Devamını oku

Saadet Partisi Turgutreis Sakinlerini Di…

08-04-2013 Tıklama:2300 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Saadet Partisi Turgutreis Sakinlerini Dinledi

Sefa Erdoğdu'nun Haberi: Saadet Partisi Esenler İlçe Teşkilatı 'Söz Mahallede' programı kapsamında Turgut Reis mahallesinde esnaf ve vatandaşlar ile buluştu. Saadet Partisi Esenler İlçe Teşkilatı Esenler'de Turgut Reis mahallesinde düzenlenen ve Saadet Partisi Esenler meclis...

Devamını oku

İlçe Müftüleri Toplantısı Esenler'de Yap…

06-04-2013 Tıklama:2367 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

İlçe Müftüleri Toplantısı Esenler'de Yapıldı

Her ay düzenli olarak yapılan İlçe Müftüleri Toplantısı bu ay İstanbul Müftüsünün de katılımıyla Esenlerde gerçekleştirildi. Her ay düzenli olarak yapılan “İlçe Müftüleri Toplantısı” İstanbul Müftüsü Doç. Dr. Rahmi YARAN başkanlığında...

Devamını oku

Başbakan'dan 'Güzel Esenler'e ödül

30-03-2013 Tıklama:1657 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Başbakan'dan 'Güzel Esenler'e ödül

AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen ''Yaşanabilir ve Estetik Şehirler'' konulu yarışmada Esenler Belediyesi’nin ‘Güzel Esenler Projesi’ ödül aldı. Ödülü, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın...

Devamını oku

Esenler Emniyeti Çanakkale Şehitlerini U…

21-03-2013 Tıklama:1823 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Esenler Emniyeti Çanakkale Şehitlerini Unutmadı!

Esenler Emniyet Müdürlüğü personeli Çanakkale Şehitlerini unutmadı. 18 Mart Çanakkale Zaferinin 98. yıl dönümü dolayısıyla şehitleri anma kapsamında Neyyir Turhan okulunda yapılan etkinliğe Esenler İlçe Emniyet Müdürümüz Dr. Zülküf Atılgan ve...

Devamını oku

Esenler'li Kadınlar Suriye İçin Harekete…

07-03-2013 Tıklama:1911 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Esenler'li Kadınlar Suriye İçin Harekete Geçti!

Esenler Belediyesi Kadın Meclisi Suriyeli kadınlar için yardım kampanyası başlattı. Esenler’de yaşayan kadınların sorunlarını tespit edip, bu sorunlara yönelik çözüm önerilerini geliştirmek amacıyla kurulan Esenler Belediyesi Kadınlar Meclisi toplandı. Esenler...

Devamını oku

Esenler Belediyesi Meclisi 4 Mart'ta

01-03-2013 Tıklama:1675 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler Belediyesi Meclisi 4 Mart'ta

Esenler Belediye Meclisi Mart ayı toplantıları 4-8 Mart 2013 tarihleri arasında yapılacak. Meclis toplantısının ilk oturumu, 4 Mart 2013 Pazartesi günü saat 15.00’da gerçekleştirilecek.  5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesi gereğince;...

Devamını oku

Esenler Kaymakamlığı'ndan Proje Esenler …

21-02-2013 Tıklama:1960 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler Kaymakamlığı'ndan Proje Esenler Kitapçığı

Esenler İlçe Kaymakamlığı 2012 yılında yapılan faliyetlerin içinde bulunduğu Proje Esenler kitapçığını çıkardı. Esenler İlçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu’nun ‘Projelerin, okuyucularımıza ve ilgililere sunulduğu bu mütevazı kitapçıkta çalışmalarımızın tamamının yer aldığı söylenemez’...

Devamını oku

Mustafa Kamalak Esenlerdeydi!

15-02-2013 Tıklama:1917 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Mustafa Kamalak Esenlerdeydi!

Ajans Esenler / Emre Bitiş - Yunus Emre İşçi Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak Esenler'de yayın hayatını sürdüren Tv 2000 kanalında yayınlanan " Başkan Ne Dedi? ''adlı programa konuk oldu. Yayın Merkezi Esenler'de...

Devamını oku

Sağlık Çalışanları Esenler’de Buluştu

03-02-2013 Tıklama:1838 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Sağlık Çalışanları Esenler’de Buluştu

  İstanbul genelindeki İlçe Sağlık Müdürlüklerinde görev yapan sağlık çalışanları Esenler’de buluştu. Esenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Ali İhsan Dokucu, İlçe Sağlık Müdürlüklerinde görev yapan sağlık çalışanlarıyla...

Devamını oku

Esenler Belediyesi Meclis Toplantısı 4 Ş…

03-02-2013 Tıklama:1746 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler Belediyesi Meclis Toplantısı 4 Şubat`ta

Esenler, Fevzi Çakmak Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No: 71 sayılı yerde bulunan Esenler Belediye Başkanlığı binasında 04 Şubat 2013 – 08 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılacak. Şubat Ayı meclis toplantılarının...

Devamını oku

Göksu Artık Katılım Payı Almayacağız Ded…

22-01-2013 Tıklama:1941 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Göksu Artık Katılım Payı Almayacağız Dedi!

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Cuma namazı çıkışı Davutpaşa Camii’nde vatandaşlarla bir araya geldi ve Belediye Meclisi’nde alacakları bir kararla bundan sonra katılım payı almayacakları müjdesini verdi. Namaz çıkışı cemaate...

Devamını oku

Esenler Saadet Partisinden Basın Açıklam…

20-01-2013 Tıklama:2177 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Esenler Saadet Partisinden Basın Açıklaması!

Saadet Partisi Esenler Gençlik Kolları tarafından yoğun bir katılımla Esenler Dörtyol Meydanında "Patriotlar Ülkemize Gelmesin" başlıklı basın açıklaması düzenlendi. Basın Açıklamasının Tam  Metni  Kıymetli Basın Mensupları, Değerli Kardeşlerim… Dünya ve ülke gündemine şöyle bir baktığımızda;...

Devamını oku

Esenler Saadet'ten Göksu Hakkında Soru Ö…

14-01-2013 Tıklama:2077 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler Saadet'ten Göksu Hakkında Soru Önergesi!

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanlığı tarafından, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu hakkında ilçe belediye meclisine 5 maddelik bir önerge sunuldu. Esenler Belediye Meclisinin 4. Seçim Dönemi 5.Çalışma Yılı 2013 Senesi...

Devamını oku

Esenler Kaymakamlığından Basın Bildirisi…

13-01-2013 Tıklama:2263 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler Kaymakamlığından Basın Bildirisi!

Esenler Kaymakamlığı ajansesenler.com aracılığıyla siz değerli Esenler halkına tüketilen gıdaların güvenliği hakkında "Yediğine İçtiğine Dikkat Et, Güvenilir Gıda Tüket" başlıklı bir basın bildirisi gönderdi. Yediğine İçtiğine Dikkat Et, Güvenilir Gıda Tüket! Esenler...

Devamını oku

Esenler Saadet'ten İlçe Meclisine Önerge…

09-01-2013 Tıklama:2041 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler Saadet'ten İlçe Meclisine Önerge!

Saadet Partisi Esenler ilçe başkanlığı tarafından Esenler belediyesi Ocak Ayı meclis toplantılarının birinci oturumunda başkanlık makamına iletilmek üzere 5 Adet önerge verdi. İşte o önergeler: ESENLER BELEDİYESİ MECLİS BAŞKANLIĞINA Aşağıda bahsedilen konular...

Devamını oku

Esenler Belediye Meclisi 7 Ocak'ta Topla…

04-01-2013 Tıklama:1755 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Esenler Belediye Meclisi 7 Ocak'ta Toplanıyor!

Esenler Belediye Meclisi, yeni yılın ilk toplantısını 7 -11 Ocak 2013 tarihleri arasında gerçekleştirecek. Meclisin ilk Ocak ayı ilk oturumu 7 Ocak 2013 Pazartesi günü saat 15.00’de belediye binasında yapılacak. 5393...

Devamını oku

İnternet Kafe İşletmecileri Sertifikalar…

15-12-2012 Tıklama:2112 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

İnternet Kafe İşletmecileri Sertifikalarını Aldı!

“İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcıları Eğitim Programı”na katılan İnternet Cafe İşletmecileri’ne düzenlenen törenle sertifikaları verildi. Esenler Kaymakamlığı tarafından 03.12.2012 - 11.12.2012 tarihleri arasında düzenlenen “İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcıları Eğitim Programı”na katılan İnternet...

Devamını oku

Saadet Partisi 10 Bin Aşure Dağıttı!

09-12-2012 Tıklama:2058 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Saadet Partisi 10 Bin Aşure Dağıttı!

Saadet Partisi Esenler Teşkilatı, her yıl Muharrem ayında geleneksel olarak düzenlediği aşure dağıtımını bu yıl da gerçekleştirdi.Aşure dağıtımına ilgi yoğun oldu.Yaklaşık 10 bin kişiye aşure ikram edildi. Emre Bitiş - Ajans Esenler...

Devamını oku

Esenler Saadet Engelli Dernekleriyle Bul…

05-12-2012 Tıklama:2354 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler Saadet Engelli Dernekleriyle Buluştu!

Saadet Partisi Esenler İlçe Teşkilatı Dünya Engelliler günü nedeniyle Esenler’deki Engelli derneklerinin yönetici ve üyelerine yemek verdi.Verilen Yemeğe Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Esenler Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Kahveci, Saadet Partisi...

Devamını oku

Saadet Partisi'nden Yeni Bir Dünyaya Çağ…

29-11-2012 Tıklama:2433 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Saadet Partisi'nden Yeni Bir Dünyaya Çağrı Mitingi!

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya düzenlediği basın toplantısında 2 Aralık Pazar Günü Saat 12:00'da müslümanlara yapılan zulumlerin durması amacıyla Saadet Partisi tarafından Kadıköy'de düzenlenecek olan Yeni Dünya'ya Çağrı...

Devamını oku

Cemil Özeren Hayatını Kaybetti!

20-11-2012 Tıklama:2153 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Cemil Özeren Hayatını Kaybetti!

Ayna'nın solisti ve kurucusu Cemil Özeren öldü. Cemil Özeren'in hayatını kaybetmesi sanat camiasında büyük üzüntü meydana getirdi. Bir dönemin fenomen grubu Ayna'nın iki yıldızından birinin, Cemil Özeren'in karaciğer sirozu nedeniyle yoğun bakımda tedavi...

Devamını oku

Esenlerde maddi hasarlı trafik kazası

04-11-2012 Tıklama:2031 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenlerde maddi hasarlı trafik kazası

Ajans Esenler-Yasir AkkuşEsenler'de yolcu taşırken hatlı münibüs ile şahıs minübüsü çarpıştı.Kazada yaralı olmazken maddi hasar oluştu.Bu arada minübüs yolcularının korkuları ise gözden kaçmadı

Devamını oku

Esenler Belediye Meclisi 5 Kasım'da!

02-11-2012 Tıklama:1922 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler Belediye Meclisi 5 Kasım'da!

Esenler Belediye Meclisi, Kasım ayı toplantılarını, 5-12 Kasım tarihleri arasında yapacak. Meclisin ilk toplantısı, 5 Kasım 2012 Pazartesi günü Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek. 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesi gereğince;...

Devamını oku

Esenler Jupa ile “İyi Niyet Protokolü” i…

12-09-2012 Tıklama:1995 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler Jupa ile “İyi Niyet Protokolü” imzaladı.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Makedonya’nın Türk Belediyesi Merkez Jupa ile “İyi Niyet Protokolü” imzaladı. Başkan Göksu, “Burada yaşayan kardeşlerimizin acılarını acımız, sevinçlerini sevinçlerimiz olarak bilmesi bizim açımızdan, tarih...

Devamını oku

AK Parti MHP ile seçim için anlaştı

05-09-2012 Tıklama:1973 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

AK Parti MHP ile seçim için anlaştı

AK Parti, MHP ile mutabakat sağladı CHP'ye teklif götürecek AK Parti, yerel seçimlerin 2013 yılı ekim ya da kasım ayında yapılması için harekete geçti. AK Parti, MHP ile mutabakat sağladı CHP...

Devamını oku

Belediye Meclisi 3 Eylül'de

29-08-2012 Tıklama:1937 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Belediye Meclisi 3 Eylül'de

Esenler Belediye Meclisinin 4. Seçim Dönemi 4.Çalışma Yılı 2012 Senesi Eylül Ayı Meclis Toplantıları, aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere; Esenler, Fevzi Çakmak Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No:...

Devamını oku

Belediye Dolandırıcılara Karşı Uyardı

27-08-2012 Tıklama:2000 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Belediye Dolandırıcılara Karşı Uyardı

  Esenler Belediyesi, web sitesi aracılığıyla vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı.   esenler.bel.tr üzerinden yapılan uyarıya göre; Bir takım şahısların Esenler Belediyesinden aradıklarını söyleyerek ''Esenler Belediyesi Engelliler Tiyatrosu'' için para talep ettikleri tespit edilmiştir....

Devamını oku

Esenler'den Arakan'a İftar Sofrası

02-08-2012 Tıklama:2178 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Esenler'den Arakan'a İftar Sofrası

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, düzenlediği bir basın toplantısı ile Arakan’da 100 bin kişilik iftar vermek için yardım kampanyası başlattıklarını kamuoyuna duyurdu. Göksu, geleneksel Esenler iftarını Arakan’a taşıyacaklarını belirterek,...

Devamını oku

Hükümet Konağı'nın temeli atıldı

13-07-2012 Tıklama:2301 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Hükümet Konağı'nın temeli atıldı

Esenlerin 18 yıldır çözülemeyen Hükümet Konağı sorununda ilk adım atıldı. Hükümet Konağı’nın temeli, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in de katıldığı bir törenle atıldı. Esenler Hükümet Konağı’nın temeli düzenlenen bir törenle...

Devamını oku

Göksu'nun Acı Günü

10-07-2012 Tıklama:2230 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Göksu'nun Acı Günü

Yakın bir zaman önce babasını kaybeden Esenler Belediye başkanı Tevfik Göksu bugün de kayınpederi hakkın rahmetine kavuştu.Cenazesinin yarın öğlen namazından sonra kahramanmaraşta defnedileceği öğrenildi. Bizde Ajansesenler.com olarak Merhuma Allahtan rahmet Tevfik...

Devamını oku

Meydan Ramazanda Ticarileşti

09-07-2012 Tıklama:3136 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Meydan Ramazanda Ticarileşti

Bu sene dörtyol meydanında yapılacak olan Ramazan etkinliklerine kurulacan standlar yüksek ücretler ile satılacak. Esenler belediyesi ramazan etkinliklerini bu yıl Dörtyol meydanında yapacak. Önceki seneler Esenler Kültür merkezinde yapılan etkinlikler Cumhuriyet...

Devamını oku

İstanbul'da Kentsel Dönüşümün Kilit İlçe…

10-06-2012 Tıklama:2080 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

İstanbul'da Kentsel Dönüşümün Kilit İlçesi Esenler

ESENLER’E KENTSEL DÖNÜŞÜM ÜSSÜ     Ürettiği projelerle ilçenin kentsel dönüşüm üssü olacak Esenler Şehir Düşünce Merkezi’nin açılışını Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile birlikte yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu,...

Devamını oku

Esenler'in Okuyan Kadınları Sertifikalar…

07-06-2012 Tıklama:2470 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

Esenler'in Okuyan Kadınları Sertifikalarını Aldılar

Esenler Belediyesi Fevzi Çakmak Kütüphanesi tarafından “Kitap Okumak Nefes Almaktır” sloganıyla hayata geçirilen ve kadınların kültürel birikimlerini artırmak için hayata geçirilen proje kapsamında 20 kadın sertifika aldı. Esenler Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü’ne...

Devamını oku

MHP ESENLER 7.OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI

03-06-2012 Tıklama:2886 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

MHP ESENLER 7.OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI

385 delegeden 239 delege oy kullandı. 15 delegenin oyu geçersiz oy sayıldı.224 delegenin verdiği oyla yeniden Ahmet Fidan MHP Esenler İlçe Başkanlığına seçildi. Daha önce zaman zaman yaşanılan olumsuzluklardan dolayı...

Devamını oku

Esenler'e Yeni Parkına Kavuştu

27-05-2012 Tıklama:2649 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler'e Yeni Parkına Kavuştu

Park ve Bahçeler Müdürlüğü Esenler'e yeni parklar kazandırıyor. Bu parklardan birisi de İbrahim Turan Lisesi Parkı... Uzun zamandır devam eden çalışmalar tamamlandı ve ilçenin en eski lisesi olan İbrahim Turan...

Devamını oku

GÜZEL ESENLERİ TOPBAŞ TANITTI

21-05-2012 Tıklama:2055 Haber Merkezi - avatar Haber Merkezi

GÜZEL ESENLERİ TOPBAŞ TANITTI

BİNALARIN EKONOMİK DEĞERİ YÜZDE 25 ARTIYOR... Esenler’in çehresini değiştirmek ve sosyal dokusunu güçlendirmek amacıyla hayata geçirilen ve TEM-E-5 bağlantı yolu üzerindeki binaların cephe giydirmelerini kapsayan Güzel Esenler projesinin tanıtımı, İstanbul...

Devamını oku

BİLEĞİNE GÜVENEN GELDİ

21-05-2012 Tıklama:2586 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

BİLEĞİNE GÜVENEN GELDİ

Esenler Belediyesi tarafından “Bileğine Güvenen Gelsin” sloganıyla düzenlenen Bilek Güreşi Yarışması Esenler Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi. 300’den fazla sporcunun katıldığı ve büyük heyecanın yaşandığı organizasyonda şampiyonlar kupa, madalya ve çeşitli hediyelerle...

Devamını oku

ESENLER KAYMAKAMLIĞI SOSYAL YARDIMLAŞMA …

17-05-2012 Tıklama:2522 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

ESENLER KAYMAKAMLIĞI SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFINA YARDIMCI HİZMET GÖREVLİSİ ALIMI İLE İLGİLİ DUYURU

Esenler Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı'na yardımcı hizmet görevlisi alınacağını duyurdu.Açıklama şöyle: İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Yardımcı Hizmetli Görevlisi olarak işe girmek için, http://app.aile.gov.tr/vakifilan/ internet sitesine...

Devamını oku

Kimsesi Olmayanlara Mevlid Okundu

04-05-2012 Tıklama:2131 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Kimsesi Olmayanlara Mevlid Okundu

Esenler’de yaşayan yoksul, kimi kimsesi olmayan yaşlılara her zaman destek olup onları iyi ve kötü günlerinde yalnız bırakmayan Esenler Belediyesi, hakkı rahmetine kavuşan kimsesizler için de mevlit okuttu. İlçedeki sosyal dokuyu...

Devamını oku

BELEDİYE MECLİSİ 7 MAYIS'TA

03-05-2012 Tıklama:1792 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

BELEDİYE MECLİSİ 7 MAYIS'TA

Esenler Belediyesi’nin Mayıs ayı toplantıları, 7-11 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Meclisin ilk oturumu 7 Mayıs 2012 Pazartesi günü saat 11.00’de yapılacak. 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesi gereğince; Esenler Belediye...

Devamını oku

İsiif'e İlgi Büyük

26-04-2012 Tıklama:2093 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

İsiif'e İlgi Büyük

İş arayanlarla işverenleri buluşturan 2012 İstanbul İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’nı (İSİİF) 2 günde 30 bin kişi ziyaret etti. Fuara katılan yüzlerce iş veren beklentileri doğrultusunda iş gücü ihtiyaçlarını karşılarken;...

Devamını oku

AK GÖNÜLLER ÖDÜLLERİNİ ALDI

14-04-2012 Tıklama:2366 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

AK GÖNÜLLER ÖDÜLLERİNİ ALDI

Esenler genelinde Akparti’ye gönül veren vatandaşlarımızın görüş, duygu ve düşüncelerini kaleme döktüğü; teşkilatımız tarafından kitaplaştırılan şiir ve kompozisyonlar, Esenler Kültür Merkezinde yapılan şiir gecesiyle; dereceye girenlere ödülleri verildi. Şiirin doyasıya yaşandığı...

Devamını oku

Belediye Meclisi Komisyon Üyelerini Seçt…

03-04-2012 Tıklama:2342 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Belediye Meclisi Komisyon Üyelerini Seçti.

Esenler Belediye Meclisi Nisan ayı Meclis Toplantılarının ilk birleşiminde yapılan oylama sonucunda Belediye Meclisi Encümen ve İhtisas Komisyonu üyeleri seçildi. Esenler Belediyesi’nin Nisan ayı Meclis Toplantılarının ilk birleşimi Esenler...

Devamını oku

YGS Adaylarına Çay Ve Çorba İkramı

01-04-2012 Tıklama:1865 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

YGS Adaylarına Çay Ve Çorba İkramı

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, üniversiteye girişte birinci aşama sınavı olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)'na katılan öğrencilere çay ve çorba ikram ederek onların heyecanına ortak oldu. Esenler Belediyesi Yükseköğretime...

Devamını oku

Meclisin Nisan Ayı Toplantısı

30-03-2012 Tıklama:1892 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Meclisin Nisan Ayı Toplantısı

Esenler Belediyesi’nin Nisan ayı Meclis Toplantıları 02 Nisan 2012- 06 Nisan 2012 tarihleri arasında yapılacak.  Meclisin ilk oturumu ise; 2 Nisan 2012 Pazartesi günü gerçekleştirilecek. 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesi...

Devamını oku

Saadet İstanbul’da Yerel Medya Buluşması

24-03-2012 Tıklama:2071 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Saadet İstanbul’da Yerel Medya Buluşması

  Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer, İstanbul’daki yerel medya mensupları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Ajans Esenler.com olarak bizim de iştirak ettiğimiz toplantıya Altmışa yakın medya mensubunun katıldı.Başta...

Devamını oku

Gelin siz sabredin!

03-03-2012 Tıklama:1953 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Gelin siz sabredin!

Belediyenin yaptıklarını yayınladığım gibi yapamadıklarını da yayınlıyoruz. Haber Türk yazarı Esra Boğazlıyan bakışıyla esenler yolları... Gelin siz sabredin! Esenler Belediyesi yetkilileri ortalığı birbirine katan yol çalışmalarına isyan eden vatandaşa 'Sabredin'diyor. İyi...

Devamını oku

SORUN DEĞİL, ÇÖZÜM ÜRETİN

29-02-2012 Tıklama:2097 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

SORUN DEĞİL, ÇÖZÜM ÜRETİN

Esenler  Aile Yaşam ve Danışma Merkezi’nde (Esaydam) seminer veren Doç. Dr. Ahmet Avcı, hayatı tesadüfler bütünü değil; yaptıklarımızın veya yapmadıklarımızın aynada yansıması olduğunu belirterek sorun değil, çözüm üretmek gerektiğini söyledi....

Devamını oku

Esenler'de Karne Heyecanı

21-01-2012 Tıklama:2983 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenler'de Karne Heyecanı

Esenler'de Karne Heyecanı 2011-2012 Eğitim öğretim yılı ilk dönemi sona erdi.Tüm Türkiye başta olmak üzere esenlerde de karne heyacanı gözlendi sokaklarda sevimli yüzler karnesiyle gülümsüyordu.Öte yandan resmi tören Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulunda yapıldı Esenler...

Devamını oku

Esenlerin ''Askısında Ekmek'' Var

22-12-2011 Tıklama:2157 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Esenlerin ''Askısında Ekmek'' Var

Askıdaki ekmek yoksulu sevindirdi…Esenler ekmeğini yoksullarla paylaşıyor... “Askıda Ekmek Var” projesini hayata geçirerek ve zengin hayırseverler ile yoksullar arasında yardım köprüsü kuran Esenler Belediyesi Proje ile hayırseverler,  ihtiyaç sahiplerini...

Devamını oku

Depreme hazırlık için 1.6 milyar lira ha…

03-12-2011 Tıklama:1934 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Depreme hazırlık için 1.6 milyar lira harcadık

Depreme hazırlık için 1.6 milyar lira harcadık .İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’da bugüne kadar 16 binin üzerinde yapı yıktıklarını belirterek, depreme hazırlık için 1.6 milyar TL’lik harcama yapıldığını söyledi. Kadir...

Devamını oku

Dörtyol için Esenler geri sayımda...

21-11-2011 Tıklama:3909 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Dörtyol için Esenler geri sayımda...

Esenler Dörtyol Meydanı Projesi için geri sayım başladı. Proje kapsamında peyzaj çalışmaları da dâhil olmak üzere trafikten arındırılan Dörtyol’da yayalaştırma çalışmaları tamamlanırken; trafiğin yer altına alınmasıyla ilgili çalışmalarda da son...

Devamını oku

Göksu: Esenler'de 450 Bin İnsanımız Risk…

21-11-2011 Tıklama:2160 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Göksu: Esenler'de 450 Bin İnsanımız Risk Altında

Tevfik Göksu Deprem öncesi ve sonrası yapılması gereken başlıklar toplantısından 450 bin kişinin üzerinde bir nüfus, Deprem Yönetmeliği'ne göre yapılmamış binalarda oturmaya devam ediyor. Yani Esenler'de yaklaşık 450 bin kişi...

Devamını oku

Öğrencilere 400 bin defter

17-04-2011 Tıklama:2246 Ajans Esenler - avatar Ajans Esenler

Öğrencilere 400 bin defter

Esenler Belediyesi’nce atık kâğıtların geri dönüştürülmesinden elde edilen 400 bin defter, Esenler protokolü, bazı milletvekilleri ve İstanbul’un Altınları dizisi oyuncularının katıldığı bir törenle dağıtıldı. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ...

Devamını oku
hd porno