Mustafa Kamalak Esenlerdeydi!

Kategori: Yerel Yönetimler
Yayınlanma: 15 Şubat 2013
Yazdır

Ajans Esenler / Emre Bitiş - Yunus Emre İşçi

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak Esenler'de yayın hayatını sürdüren Tv 2000 kanalında yayınlanan " Başkan Ne Dedi? ''adlı programa konuk oldu.

Yayın Merkezi Esenler'de bulunan Tv 2000'de Her Çarşamba 17:00'da Şükrü Şahin'in sunduğu Başkan ne dedi? programına katılan Saadet Partisi genel başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ülkemize Yerleştirilen Patriotlar Kabul Edilemez!

Türkiye'ye yerleştirilmek istenen patriot füzelerini milet olarak kabul edilmesinin mümkün olmadığını bildiren Saadet Partisi Genel başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, " Biz de diyoruz ki; bu vatan, vatan için işin gereğini yapanlarındır. İşin gereğini yapmamız lazım. Gün, atana sahip çıkma günüdür. Gün vatanı kurtarma günüdür" diyen kamalak şehit kanlarıyla dolu vatanımızı nato güçlerine teslim edilemiyeceğini söyledi.

Hükümet Ne Yazıkki Yalan Söylüyor

İktidarın Türkiyenin dış borcunu tamamen bitirdiğini iddia eden hükümete;imf borçlarının ve dış borçlarının tamamen bittiğini hatta üzerine imfye borç verdiğini idda eden bir hükümet var malesef bu ithamda bulunmak istemezdim ama borcun bittiğini idda eden hükümet meclise 52 milyon dolarlık faiz ödeneği alıyor. Burada bir çelişki var madem borçları bitirdiniz neden böyle bir ödeneğe ihtiyacınız oluyor?Hükümet ne yazikki yalan söylüyor.

Büyük Ortadoğu Projesi Adım Adım Uygulanıyor

Kamalak, Büyük Ortadoğu Projesi'nin adım adım uygulandıoğına dikkat çekerek, "Sayın Başbakan'ın bu projenin eş başkanı olması çok vahim. Hıyanet ile gaflet arasında sadece ve sadece niyet farkı vardır, sonu değişmemektedir. Hatırlayacaksınız; bundan 1 asır önce İttihat ve Terakki diye bilinen bir parti vardı. Bir çok Müslümanın, alimlerin, hocaların desteğiyle büyük alkışlarla iş başına gelmişti ama ne var ki asıl aktörler dışarıdaydı. Gafiller, yani figüranlar, kendi durumlarının farkında değildi. Kendilerini adeta birer kahraman gibi görüyorlardı. Hiç kimse darılmasın, gücenmesin. Dünün İttihat ve Terakkisi'nin yerini ne yazık ki bugün AK Parti almıştır. Onların eksik kalan işleri, bugün AK Parti kullanılarak gerçekleştirilmek isteniyor"

Oynanan bütün oyunların nihai amacının büyük İsrail devletini kurmak olduğunu, İsrail'e göre, İsrail vatanının Nil'den Fırat'a kadar olan bölgeyi kapsadığını kaydeden Kamalak bu girdaptan ülkemizi kurtaracak Saadet Partisi olacaktır diye konuştu.

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno