Bizi Esenler Halkına Rezil Ettiniz!

Kategori: Yerel Yönetimler
Yayınlanma: 26 May 2013
Yazdır

 

Rıdvan Salman’ın Haberi:

Yıldız Teknik Üniversitesi Bahar Şenliklerinde sarhoş öğrencilerle üniversite yönetimi arasında çıkan tartışmanın basına yansımasının ardınan üniversite rektörü sarhoş öğrencilere sert çıktı.

Yıldız Teknik Üniversitesi Bahar Şenliklerinde sarhoş öğrencilerle üniversite yönetimi arasında tartışma yaşanmasının ardından, Yeni Akit Gazetesi’nin bu durumu ‘Üniversitede içki rezaleti’ başlığıyla duyurması sonucu rektör İsmail Yüksek, kendisine ait https://twitter.com/yukseki twitter adresinden sarhoş olan öğrenciler hakkında sert ifadeler kullandı.

Bizi Esenler Halkına Rezil Ettiniz

Yaşanan tartışmada öğrenciler, alkol alan öğrencilerin Davutpaşa Kampüsünün Esenler tarafından okula neden alınmadıkları konusunda Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek'e Twitter üzerinden eleştiride bulunulurken, üniversite rektörü Yüksek ise kendisini savundu.

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne karşı yapılan eleştirilere cevap veren Prof. Dr. İsmail Yüksek, twitter adresi üzerinden aşağıda fotoğrafını yayınladığımız tweetleri attı. Sarhoş öğrencilerin çıkardıkları olaylara sitem eden Prof. Dr. İsmail Yüksek, okula sarhoş bir şekilde gelen öğrencilere ve huzursuzluk çıkaranlara karşı ‘Esenler halkına bizi rezil ettiniz’ ifadelerini kullandı.

 İşte Yüksek'e Ait Twitler:


İşte Yeni Akit Gazetesi’nin yayınladığı o haber:

 Üniversitede içki rezaleti

Üniversitede içki rezaleti

Yıldız Teknik Üniversitesi Kulüpler Birliği 17. Bahar Festivali’nde öğrenciler Davutpaşa Metro İstasyonu’ndan başlayarak okulun kapısına kadar olan alanı sokak meydanına çevirdiler.

KORAY TAŞDEMİR/İSTANBUL

Malum kesimler alkol satışı ve kullanımını düzenleyen yasayı “içki içmek yasaklandı” şeklinde çarpıtırken, üniversite şenliklerinde gençlerimiz zehirlenmeye devam ediyor.
Yıldız Teknik Üniversitesi Kulüpler Birliği 17. Bahar Festivali yine hoş olmayan görüntülere sahne oldu. Türkiye’nin geleceğine yön verecek yüzlerce genç festival adı altında organize edilen etkinlikte su gibi içki içip sarhoş oldu. Kızlı erkekli üniversite öğrencileri Kenan Doğulu’nun sahne aldığı bahar şenliklerinde Davutpaşa metro istasyonundan başlayarak okulun kapısına kadar olan alanı sokak meyhanesine çevirdi. Grupların eğlence adı altında sergilediği rezillikler, çevre sakinlerini rahatsız etti.

HER YER İÇKİ ŞİŞELERİ İLE DOLDU TAŞTI
Davutpaşa üst geçidi merdivenlerinden banklara ve hatta yol üzerlerine kadar her yerde su gibi alkol tüketen gençler, sokakları içki şişeleri ile doldurdu. Sarhoş öğrencilerin gecenin geç saatindeki bağırışları ve kahkahaları çevre halkını rahatsız etti.

- - -

Dikkat! Ajans Esenler'in Özel Haberidir

Yönlendirmeli Kaynak Gösterilmeden Kopyalanması Halinde Yasal İşlem Başlatılacaktır!

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.

Bu Yorum Hakkında Konuşanlar

  • Ziyaretçi (zeynep)

    evet bende gördüm bu görüntülerden okulun kapısında, kaldırımlarda, gündüz vakti yollarda...hiç güzel bir görüntü değildi. bende beğenmiyorum...

Powered by Komento
hd porno