Saadet Partisi'nden Berat Kandili Tebriği

Kategori: Yerel Yönetimler
Yayınlanma: 21 Haziran 2013
Yazdır

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkalığı Gazetemize Beraat Kandili ile ilgili  Tebrik Mesajı Gönerdi

İşte Yapılan Kandil Tebriği;

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanlığı olarak, siz emekçi basın mensuplarının,Esenler halkımızın, ülkemizin ve tüm İSLAM Âleminin

Mübarek BERAAT Kandilini  kutlarız.

Küresel vicdanın sustuğu, akılların tutulduğu günümüz dünyasında, kara zulümlerin, kardeş kavgalarının, etnik ve mezhebi cepheleşmelerin çarşaf çarşaf tutuşturulmaya çalışıldığı İslam Coğrafyamızda ve hassaten Türkiye’de hayati tehlikede zor günlerden geçmekteyiz.

İşte böyle dönemlerde insanlık ruhunun ve aklının sığınabileceği, huzur ve sükûnet bulacağı nadir günler ve gecelerden biri olan, İslam Âlemine Ramazan-ı Şerif’i de müjdeleyen Beraat Kandilini hep beraber idrak edeceğiz.

Af, merhamet, sevgi ve arınma gecesi olan Berat Kandilinin insanlığın özlemini çektiği esenlik, huzur ve barış yurdu olan cennet hayatından dünyamıza bir esinti taşıması temennisini taşıyan herkes ile beraberiz.

Saadet Partisi ve Milli Görüş Camiası olarak bu yolda canhıraş bir şekilde hizmet vermeye, Akl-ı selimin vicdanı olmaya devam edeceğiz

Cenab-ı Hakk bizlere bu şuur ve sorumlulukla çalışmayı nasip etsin. Bu dua ve temenni ile tüm milletimizin ve İslam âleminin BERAAT Kandilini kutluyor, tüm insanlık için saadet dolu bir gelecek diliyoruz.

SAADET PARTİSİ

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno