Esenler Saadet 10 Milyon TL'nin Peşinde!

Kategori: Yerel Yönetimler
Yayınlanma: 10 Temmuz 2013
Yazdır

Ajans Esenler / Özel Haber

Kentsel Dönüşüm hakkında cevapsız kalan sorular ve halktan gelen tepkiler üzerine Saadet Partisi Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Meclisi’ne verdikleri soru önergesi ile Havaalanı Mahallesi’nde yapılacak kentsel dönüşüm kapsamında 5 Ekim 2012 tarihinde düzenlenen törenle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen 10 Milyon TL’lik çekin hangi bankaya ve kimin adına yatırıldığını sordu.

Saadet Partisi Belediye Meclis Üyeleri; Tuğrul Yalçınkaya, Fevzi Başoğlu, ve Sebahattin Yiğit imzasını taşıyan soru önergeleri ise şöyle;

1) Kentsel dönüşüm kapsamında Havaalanı Mahallemizde yapılan ilk yıkıma Başbakanımız da katılmış olup 10 milyon Türk Lirası karşılığı bir çek vermiştir. Bu çek hangi bankaya kimin adına yatırılmıştır?

2) Namık Kemal Mahallesi 10. ve 11. Sokak birleşiminde park köşesinde kuytuda kalan kısmın aydınlatılması için belediyeye yapılan müracaattan sonuç alınmadığı ve oranın Ulaşım A.Ş yi ilgilendirdiğine dair cevap verildiği söylenmiş olduğu bilgisi tarafımıza iletilmiştir.

Bölge halkını rahatsız eden uygulamaların orada yapılamaması için aydınlatılması gerekmektedir. Halkımıza bu tür cevap verilmiş midir aydınlatma elemanının oraya konulması için ne tür işlemler yapılması gerekmektedir?

3) Kaldırım yapmak adına Fevzi Çakmak-Fatih ve Nene Hatun Mahallelerimizde ağaç sökümü yapılmıştır. Bu ağaçların akıbeti ne olmuştur. Bunlar bir tutanak ile tespit edilmiş midir? Tutanak tutuldu ise bir nüshasının tarafımıza verilmesi hususunda gereğinin yapılmasını arz ederiz.

- - -

Dikkat! Ajans Esenler'in Özel Haberidir

Yönlendirmeli Kaynak Gösterilmeden Kopyalanması Halinde Yasal İşlem Başlatılacaktır!

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno