İşte Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı...

Kategori: Yerel Yönetimler
Yayınlanma: 25 Ekim 2013
Yazdır

Saadet Partisi Esenler İlçe Teşkilatı Esenler Belediye Başkan Adayını tanıtmak üzere kahvaltılı aday tanıtım programı düzenledi.Programa Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer,Saadet Partisi Bursa İl Başkanı,Saadet Partisi Eski Belediye Başkan Adayı İbrahim Bitiş,çeşitli sivil toplum kuruluş üyeleri,mahalle muhtarları ve çok sayıda partili katıldı.
sabah kahvaltısının ardından başlayan programda açılış konuşmasını Tuğrul Yalçınkaya yaptı.Yalçınkaya yaptığı konuşmada oldukça sivil bir temayül yoklamasıyla belediye başkana adayını seçtiklerini belirtirken,Belediye başkan adayımızı seçerken bir ilk olarak sadece partililerimize değil sivil toplum kuruluşlarına dahi söz hakkı verdik dedi.

Tuğrul Yalçınkaya konuşmasında Türkiye ve Dünya'nın içler acısı durumda olduğunu belirterek bunu yanlız milli görüş ve tek temsilcisi Saadet Partisi çözer dedi.Yalçınkaya konuşmasının ardından Sinevizyon eşiliğinde Esenler Belediye Başkan adayının Erol Urhan olduğunu açıkladı.


Erol Urhan yaptığı konuşmada 140 trilyonluk ilçe bütçesinin yarısından fazlasının borç olduğunu belirtek.72 trilyon borcun 10 trilyonunu gereksiz reklam,ve araba kiralama olduğunu belirtti..Erol Urhan karşımızda öyle bir belediye varki yapmadıklarını bile boş balon gibi reklam yapıyor.Biz vadetmiyeceğiz direk yapacağız inşallah dedi.Urhan hep beraber canla başla çalışarak milli görüş belediyeciğini Esenler'de iktidar yapacağız.Belediyecilik nasıl olur tüm herkeze göstereceğiz dedi

Partisi Esenler Belediye Başkan Adayını Erol Urhan olarak belirledi.

Erol Urhan Kimdir ?

Niğde Hacı Abdullah Kasabası 1962 doğumlu Erol URHAN, ilkokulu Hacı Abdullah Kasabası Şehit Mustafa Avcı, orta öğrenimini İstanbul Mahmutpaşa okulunda tamamladı.

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde Lisans eğitimi alan Urhan, Plastik Askı ve Aksesuar imalatı ile iştigal ediyor.

Sanayici, İTO,İSO,İTKİB ve MÜSİAD üyesi. 2004-2005 Yıllarında MÜSİAD Tekstil Komitesi Yönetim Kurulu üyeliği yaptı.

2004-2007 Yıllarında Saadet Partisi Esenler İlçe Başkan yardımcılığı ve Tanıtma Birim Başkanlığı görevlerinde bulundu.1989 Yerel Seçimlerinde Refah Partisi Eminönü Belediye Meclis Üyesi Adayı, 22 Temmuz 2007 Genel Seçimlerinde Saadet Partisi 3.Bölge Milletvekili Adayı oldu. 2009 Yerel seçimlerinde Esenler İl Genel Meclis Üyesi Adayı,2008-2009 Yıllarında Saadet Partisi İl yönetim Kurulu Üyesi,İl Halkla ilişkiler Başkan Yardımcısı Bayrampaşa, Esenler İlçe Sorumlusu olarak görev yaptı.

2010 Yılında Esenler Saadet Partisi İlçe Başkanlığı görevini yürüten Urhan, 12 Haziran 2011 Seçimlerinde İstanbul 2.Bölge milletvekili adayı oldu. Halen Genel Merkezi Esenler İlçemizde olan “NİHA-DER” NİĞDE İli Hacı Abdullahlılar Şehit Muallim Ethem Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel başkanı, evli ve iki çocuk babası.

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno