SP Esenler'den 29 Ekim Tebriği

Kategori: Yerel Yönetimler
Yayınlanma: 29 Ekim 2013
Yazdır

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Sn. Tuğrul YALÇINKAYA ve Saadet Partisi Esenler Belediye Başkan Adayı Sn. Erol URHAN 29 Ekim Cumhuriyet bayramı için müşterek bir kutlama mesajı yayınladılar:

" Cumhuriyet’in bundan 90 yıl önce asil milletimizin canları pahasına ortaya koyduğu büyük Fedakârlıklarla kurulmuştur. Türkiye’nin barış ve kardeşlik yurdu olduğu ölçüde Cumhuriyet’in gerçek manasına kavuşacağı hepimizin arzu ve malumudur.

İman imkandır. Bu yüce millet sahip olduğu  yüksek inanç ile imkansız denileni başarmış, en zor zamanlarda bile tarih yazmayı bilmiştir. Hiçbir zaman güce boyun eğmemiş, esaret ve dayatmayı kabul etmemiştir. Bize düşen görev, bayram nutukları atmak değil ecdadın bize emanet ettiği bu vatanı ekonomisiyle, teknolojisiyle, demokrasisiyle güçlü ve örnek bir ülke haline getirmektir

Milli Görüş camiası açısından bugünün özel bir anlamının daha olduğunu kaydetmek gerekir. Milli Görüş lideri merhum Necmettin Erbakan Hocamız da yine bir 29 Ekim tarihinde dünyaya gelmişti. Bütün hayatını bu ülkenin kalkınması ve adil bir dünyanın kurulması için harcadı. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki, bütün Milli Görüşçüler,  aynı hedef doğrultusunda, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni bir Dünya’yı kurmak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşünceler ile siz değerli Esenler Halkının, İlçemiz Mülki Yöneticilerinin, Basın Mensubu ve Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri ve üyelerinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramlarını tebrik eder, sağlık, huzur ve saadetler dileriz.  "

SP ESENLER İLÇE BAŞKANI                SP ESENLER BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

TUĞRUL YALÇINKAYA                                            EROL URHAN

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno