Mustafa Sarıgül: Esenlerden Bismillah Diyeceğiz!

Kategori: Yerel Yönetimler
Yayınlanma: 18 Kasım 2013
Yazdır

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Esenler ve Bağcılardan seçim kampanyasına başlayacaklarını belirtti.

Sarıgül, "Çarşamba günü Esenler ve Bağcılardan Bismillah diyoruz. CHP'nin kadın kollarının güçlü ruhunu, çalışma azmini daha da ön plana çıkaracağız.” dedi. Sarıgül 20 Kasım Çarşamba akşamı saat 17.00'da Dörtyol meydanında halk ile buluşacak.

Sarıgül, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanlığı önünde partililere seslendi. Sarıgül'ü İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı karşıladı.

İl binası önündeki partililere seslenen Sarıgül, "Çarşamba günü akşam Bismillah diyoruz. Esenler ve Bağcılar'dan Bismillah diyoruz. CHP'nin kadın kollarının güçlü ruhunu, çalışma azmini daha da ön plana çıkaracağız. Çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el kalmayacak. Herkesle omuz omuza olacağız. Buradan yükselen ses, kimin sesi biliyor musunuz, benim sizin değil, bu ses bizi burada konuşturan ses geçmişini inkar eden haramzadedir. Bu ses önce Allah'ımın sesi daha sonra bu ses Bülent Ecevitlerin, İsmet İnönü'nün sesi, Mustafa Kemal Atatürk'ün sesi.” ifadelerini kullandı.

Sarıgül sözlerini şöyle sürdürdü: "Şimdi içinizdeki cevheri dışarı çıkarmanın zamanı geldi. Güzel ülkemizin insanları mutlu değil. Ülkemizi insanının mutlu olduğu CHP'nin zafer günleri yaklaşıyor. Zafer türkülerini siz söyleyeceksiniz. Yarın arkadaşlarınızla konuşun İstanbul'da yeni bir güneş doğuyor. Deyin ki başı açık da bizim, başı kapalı da bizim. Ramazan ayı da bizim Muharrem ayı da bizim.”

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno