Esenler'e Emniyet Müdürü Dayanmıyor!

Kategori: Yerel Yönetimler
Yayınlanma: 25 Aralık 2013
Yazdır

Rıdvan Salman'ın Haberi:

25 Temmuz 2013 tarihinde Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Erhan Akgün görevinden alındı.

Türkiye’de ki siyasi dengeleri derinden sarsan 17 Aralık tarihli yolsuzluk operasyonu sonucunda İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan şube müdürleri, şube müdür yardımcıları, emniyet amirleri ve başkomiserlerin de arasında bulunduğu yirmi beş emniyet çalışanın görev yeri değiştirildi.

Bundan beş ay gibi kısa bir süre önce Atatürk Havalimanı Şube Müdür Yardımcılığı görevinden Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Erhan Akgün’ün de görev yeri değişti.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Hukuk İşleri Şube Müdürlüğüne getirilen Akgün’ün yerine Atina Büyükelçiliği Emniyet Müşavir Yardımcılığı görevinde bulunan Erol Öztaş atandı.

İstihbarat Şube Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü`nde görevli emniyet amirleri, baş komiserleri, komiserleri ve polis memurlarının tayinleri ilçelere çıkarıldı.

Yerlerine ise Asayiş Şube Müdürlüğü, Güven Timleri Şube Müdürlüğü, Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüklerinde görevli polisler getirildi.

- - -

Dikkat! Ajans Esenler'in Özel Haberidir

Yönlendirmeli Kaynak Gösterilmeden Kopyalanması Halinde Yasal İşlem Başlatılacaktır!

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento
hd porno